Yardım Oppo Reno 2z Netflix

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba ..
Coloros 11 Yeni guncellemesi ile Netflix'te 4 k sorunu ortadan kalkar mı ? Yaklaşık bir yıldır oppo marka telefon kullanıcısıyım,fakat hâlen 4 k film keyfi yaşayamıyorum düşünceleriniz neler ??

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar merhaba ..
Coloros 11 Yeni guncellemesi ile Netflix'te 4 k sorunu ortadan kalkar mı ? Yaklaşık bir yıldır oppo marka telefon kullanıcısıyım,fakat hâlen 4 k film keyfi yaşayamıyorum düşünceleriniz neler ??
Neden yaşayamıyorsunuz acaba?
Video çekim için 4K özelliği, izlemek için olduğunu sanmıyorum yanılmıyorsam, eğer oppo karar verir izleyebilin diyerek kolaylık sağlayıp güncelleme ile yollarsa onu bilemem tabi.

Upvote 0

Ragnarlodbrok

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Neden yaşayamıyorsunuz acaba?
Video çekim için 4K özelliği, izlemek için olduğunu sanmıyorum yanılmıyorsam, eğer oppo karar verir izleyebilin diyerek kolaylık sağlayıp güncelleme ile yollarsa onu bilemem tabi.
Ama bu sadece netfilix'e özgü birşey Youtube de ve herhangi 4 k videolarda kusursuz bunun sebebini öğrenmek istedim sadece ..

Upvote 0

Samet

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu konuda Netflix opponun sertifikası yok diyo oppo ise bizim ssrtifikamız var Netflix vermiyo diyo cihaz sertifikası ile alakalı olduğu için bu sorun düzelmez beklemeyin 3.parti yazılım olduğu için oppo ilgilenmiyor

Upvote 0