Yardım Oppo Reno 2Z şarj bağlantısı kopma sorunu

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İyi günler dilerim herkese. Reno 2z de şarj sırasında ara ara bağlantı kopuyor tekrar geliyor hemen. Sokette temassızlık olduğunu düşünüp kabloyu sağa sola şarj yerinden oynatıyorum bağlantı bazen gidiyor bazen gitmiyor. Sorunu bir türlü anlayamadım. Şarj soketinden olabilir mi?

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Aynı sorun bende de var ya, garantisi bitmeden göndermek istiyorum açıkçası ama telefonun içi açılacak sonuçta takıntılıyım bu konuda açılmasını istemiyorum, şarj soketinden kaynaklanıyor maalesef

Upvote 0

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şarj soketi ilk aldığım zamandaki kadar sıkı kavramıyor kabloyu. Biraz sağa sola oynama yapıyor. Alakası var mı bilmiyorum

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Telefonlarınız ColorOS11 olmuştur sanırım, ColorOS11den sonra bu sorun başladı bende de, çok dikkatli bir kullanıcı olduğum için yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum hatta daha detaylı bir bilgi olarak optimize edilmiş şarj özelliği açıksa sizde de bu sorunun bundan kaynaklandığını söyleyebiliriz

Upvote 0

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Telefonlarınız ColorOS11 olmuştur sanırım, ColorOS11den sonra bu sorun başladı bende de, çok dikkatli bir kullanıcı olduğum için yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum hatta daha detaylı bir bilgi olarak optimize edilmiş şarj özelliği açıksa sizde de bu sorunun bundan kaynaklandığını söyleyebiliriz
Android 10 da da vardı bu sorun

Upvote 0

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Emin olmamakla birlikte bende android 10da da olduğunu hatırlıyorum. Soket kaynaklı gibi görünüyor

Upvote 0