Tartışma Oppo Reno 2z stokları bitti mi??

yks2020tyf

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım. Katılma sebebim Oppo markası ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek. Bu forumu da çok beğendim ve ben de bir konuda danışmak istiyorum. Şu an kullandığım telefon modeli pek iyi değil ve ileride Oppo model bir telefin almak istiyorum. Aklımdaki model Reno 2z. Fakat internet üzerinde fiyat araştırması yaptığımda ocak ayı fiyatından çok daha yüksek fiyatlara satıldığını gördüm. Biraz daha araştırdım ve muhtemelen Reno 2z modelinin stokları bazı mağazalarda bitti ya da bitmek üzere. Sizce Renk 2z stoğu tekrardan Türkiye'ye gelir mi? Gelirse fiyatları eski haline döner mi? Gerçekten çok istiyorum bu modeli almayı...

yks2020tyf

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Fiyat düşeceği zaman reno 2z cihazı eski model bir telefon olarak anılacak yeni çıkan modellere veya farklı markalara yönelmenizi öneririm.
Peki şu anki fiyat bazında Reno 2z mi yoksa Reno 3 mü önerirsin? Ben aralarında pek fark göremedim özellik açısından 2-3 değişiklik olmuş. Ve fiyat farkı da 200 gibi bir şey. Bir de tam ekran cihazları çok seviyorum. Başka önerdiğini cihaz var mı?

Upvote 0
W

wittroc

Guest
Peki şu anki fiyat bazında Reno 2z mi yoksa Reno 3 mü önerirsin? Ben aralarında pek fark göremedim özellik açısından 2-3 değişiklik olmuş. Ve fiyat farkı da 200 gibi bir şey. Bir de tam ekran cihazları çok seviyorum. Başka önerdiğini cihaz var mı?
Reno 3 ve Reno 2Z arasında performans olarak neredeyse fark sıfır. Kamera açısından Reno 3 daha iyi. İkisinin de fiyatı yakın ve Reno 3 daha güncel. Bence Reno 3 al.

Upvote 0
W

wittroc

Guest
Screenshot_2020-06-13-16-01-09-93.png

Forumda da iki telefonun karşılaştırması bulunuyor zaten.

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sana şunu söyleyeyim ekran her ne kadar tam ekran gibi gözükse bile aslında tam ekran değil.

Upvote 0