Yardım Oppo reno 2z usb hata ayıklama

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Slm iyi akşamlar usb hata ayıklama acıyorum bilgisayara bağlıyorum ama telefonda bu bilgisayara güven yazısı çıkmıyor telefonu sıfırladım yine olmadı yardımcı olursanız sevinirim usb hata ayıklama açıp bilgisayara bağlanmam lazım ama malesef telefonun ekranında bu bilgisayara güven çıkmıyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Slm iyi akşamlar usb hata ayıklama acıyorum bilgisayara bağlıyorum ama telefonda bu bilgisayara güven yazısı çıkmıyor telefonu sıfırladım yine olmadı yardımcı olursanız sevinirim usb hata ayıklama açıp bilgisayara bağlanmam lazım ama malesef telefonun ekranında bu bilgisayara güven çıkmıyor
Daha önce ıphone mi kullanıyordunuz acaba oppo sonraki telefonunuz galiba.?
Mesajlar birleştirildi:

Oppo da güven yazısı falan çıkmıyor bildiğim kadarıyla.ıphonlarda olan olay o diye düşünüyorum.

Upvote 0

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Oppo da güven yazısı falan çıkmıyor bildiğim kadarıyla.ıphonlarda olan olay o diye düşünüyorum.
Yok çıkıyor bazen çıkıyor bazen çıkmıyor yıllardır Android kullanıyorum iphone de var biliyorum Androidlerde de var

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hata ayıklamak için ayarlara girin> telefon hakkındaya girin>sürüme girin>derleme numarasına 8 defa basınız kaçta olur bilmem ama size yazı gelir sonrasında şifre varsa size sorar devam edebilirsiniz.
Mesajlar birleştirildi:

Hata ayıklamak için ayarlara girin> telefon hakkındaya girin>sürüme girin>derleme numarasına 8 defa basınız kaçta olur bilmem ama size yazı gelir sonrasında şifre varsa size sorar devam edebilirsiniz.
Sonra usb hata ayıklamayı etkinleştirirsiniz.
Olumlu olumsuz dönüş yaparsanız seviniriz diger arkadaşlara yol göstermesi açısından.

Upvote 0

a.meral015

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Sonra usb hata ayıklamayı etkinleştirirsiniz.
Olumlu olumsuz dönüş yaparsanız seviniriz diger arkadaşlara yol göstermesi açısından.
Geliştirici seçenekler açık usb hata ayıklama açık ama olmuyor neden se başka bilgisayar da denedim ama nasıl oldu nasıl yaptım bilmiyorum bidaha olmadı görmedi yine acaba oppo usb driver varmı ki

Upvote 0