Yardım OPPO Reno 2Z zil sesi gelmiyor

buraktamer95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Büyük harflerle konu açmak yasaktır, dikkatli olalım.
Oppo Reno 2Z cihazımda son 4 gündür biri aradığında zil sesi çalmıyor sadece titreşim var. Ahize ve hoparlör testi yaptım, sorum yok. Ses ayarlarından ses seviyesine baktım sorun yok. Melodiyi değiştirdim. Telefonu kapatıp açtım. Her şeyi denedim ama çalışmıyor. Sizce nedir sorun?

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 2Z cihazımda son 4 gündür biri aradığında zil sesi çalmıyor sadece titreşim var. Ahize ve hoparlör testi yaptım, sorum yok. Ses ayarlarından ses seviyesine baktım sorun yok. Melodiyi değiştirdim. Telefonu kapatıp açtım. Her şeyi denedim ama çalışmıyor. Sizce nedir sorun?

Bi uygulama üzerinden zil sesini değiştirip dener misiniz? Örneğin zedge gibi uygulamadan. Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmenizi tavsiye ederim. Yedekleme almayı unutmayın.

Upvote 0

buraktamer95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yorum için teşekkürler. Telefonu fabrika ayarlarına çevirdim. Şimdilik sorun düzeldi. Fakat bu telefonda sebepsiz yere böyle birkaç sorun yaşıyorum ve maalesef format atmadan düzeltemiyorum.

Upvote 0

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Yorum için teşekkürler. Telefonu fabrika ayarlarına çevirdim. Şimdilik sorun düzeldi. Fakat bu telefonda sebepsiz yere böyle birkaç sorun yaşıyorum ve maalesef format atmadan düzeltemiyorum.

Bazen ufak tefek sorunlarla ben de karşılaşıyorum. Kendi kendine düzeliyor ama benim. Sorun şimdilik düzeldiyse, güzel. Rica ederim.

Upvote 0

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Geçmiş olsun forumdaşım güncellemeyle duzelicek sorunlar bunlar donanımsal sıkıntı yok güncellemeyi takip et yeni guncellemede de aynısını yaparsa garantiye göndermeni tavsiye ederim

Upvote 0

buraktamer95

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Teşekkürler. Şimdi de toplu içerik, dosya silmelerde kilit parolası isteme hatası ve sistem uygulaması haline getirilen YouTube'u kaldıramamakla uğraşıyorum. Amoled telefonun hâlâ dark mode alamaması da cabası. Gelecek deniyor bu ay, nasip.

Upvote 0

itolgasezer

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Teşekkürler. Şimdi de toplu içerik, dosya silmelerde kilit parolası isteme hatası ve sistem uygulaması haline getirilen YouTube'u kaldıramamakla uğraşıyorum. Amoled telefonun hâlâ dark mode alamaması da cabası. Gelecek deniyor bu ay, nasip.
Rica ederim her sistem uygulaması kalkmayabilir ama tamamen kendiniz özelleştirmek için romlar mevcut ama önermiyorum hem güvenlik hem garanti acisindan umarım güncelleme hayırlısıyla gelir hepimiz rahatlariz

Upvote 0

Souldemon

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Muhtemelen "Rahatsız etmeyin modu" veya "Konsantrasyon modu" aktif hale getirilmiştir yanlışlıkla ...

Upvote 0