Oppo reno 4 (CPH2113) SON GÜNCELLEME

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Oppo Reno4'e böyle bir guncelleme gelmiş. Yükleyenn arkadaşlar varmı acaba?
Merhaba, android 11 güncellemesi ile reno 4 kullanıcılarından pilin tez bittiği ile ilgili bildirimler vardır, android yapısı gereği güncellemenin ardından birkaç gün güncellemeyi tam uygulayabilmek için arkaplanda çalışır ve pil tüketiminde artış meydana gelir. Fakat pil performansının eskisi gibi olmadığını söyleyenler var güncellemeden önce pil kullanımı sürelerınin ekran görüntüsünü alarak güncelleme sonrası ile karşılaştırmanızı öneririm. Bu güncelleme ile görsel süsleme gibi yeni şeyler gelmiştir yazı tipi ek temalar vs, kayan pencere özelleştirilmiş bir durumda. Android 11 yeni olduğu için ilk zamanlarda pil performans sorunları oluşabilmektedir ama ilerleyen zamanlarda yeni yamalar ile düzelecektir.

muyas

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Hard reset atmayı deneyin..
Mesajlar birleştirildi:

Başka yükleyip deneyen arkadaşlar var mıdır?

Benim Reno4 parmak izi okuyucu garip davranmaya başladı. Eskiden şıp diye basınca açılırdı, şimdi öyle değil.
aynı olay bendede olduğunu farkettim sol elin bai parmağını okadar tanıtıyorum zor açıor yüz tanıma yavaşladı eskiden çok hızlıydı bazen açmıyor bile

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
aynı olay bendede olduğunu farkettim sol elin bai parmağını okadar tanıtıyorum zor açıor yüz tanıma yavaşladı eskiden çok hızlıydı bazen açmıyor bile
Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna 30 saniye kadar basınız yeniden başlasın açılınca parmak izi ve yüz tanımayı kaldırın yeniden tanımlayınız.