Oppo reno 4 lite ekran baktığım halde uyku moduna geçiyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Hayır bakın telefon SMS ve kamera işareti olan yerde en ust üç sırada ama sizde aktif değil
Video kısmı aktif değil evet bende sizde aktif ozaman. Siz arama yapınca hemen üstte uçtan uca şifreleniyor yazısı görünüyor mu hiç dikkat ettiniz mi acaba.

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Buradan yapiyorum
Mesajlar birleştirildi:

Hayır ben şebekeden arama yapıyorum telefonun tüm özelliklerini kulanan biriyim biliyorum nereden aradigimi
Mesajlar birleştirildi:

Hayır ben şebekeden arama yapıyorum telefonun tüm özelliklerini kulanan biriyim biliyorum nereden aradigimi
Mesajlar birleştirildi:

Umarım aydınlatıcı olmuştur her modelini bilmem ancak reno 10 xzoom ve reno 3 modeli de var ve kulaniyoruz

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Buradan yapiyorum
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Umarım aydınlatıcı olmuştur her modelini bilmem ancak reno 10 xzoom ve reno 3 modeli de var ve kulaniyoruz
Aydınlatıcı oldu lakin yine söylüyorum , bu görüşme olayının patenti samsungda, Ama oppo'da da görmek güzel siz volte desteği sayesinde görüşüyorsunuz. Volte uyumlu telefonlarla ayar yaparak görüşebilirler.

Cihangir

Yardımsever
Aktif Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Orasını tam olarak bilemiyorum ama birde şöyle bi resim atayım nereden aktif hale getirdim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-11-00-05-12-08_cd3256a312dd7d4cc7ba5d61e52c9d23.jpg
    Screenshot_2021-01-11-00-05-12-08_cd3256a312dd7d4cc7ba5d61e52c9d23.jpg
    378.2 KB · Görüntüleme: 17

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Son düzenleme:

okanerman

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Selfie kamerayı açınca gözle temas edince bu hologram yanıyor kısa süreli ama telefonu ilk aldığımda telefonla göz teması olduğunda bu yanıyordu ve telefon ekranı uyku moduna geçmiyordu güncellemeler geldikten sonra bu yok oldu diğer zamanlarda ekran da baktığım halde ekran uykuya geçiyor bu hologram yok sizde nasıl veya nasıl açılıyor
Mesajlar birleştirildi:

Buradan yapiyorum
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

4 lite volte açık hat ayarlarından video lu arama aktif ama görüntü lü arama yapılmıyor

Son düzenleme: