Yardım oppo reno 4 lite güncelleme sonrası şarj sorunu

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Geçersiz konu başlığı
Android ve colors 11 güncellemesinden sonra şarjım 3 ve 4 saate bitiyor çok hızlı şarj tüketiyor güncelleme den önce öyle bir sorun yoktu 1 2 gün atıyordu şuan çok büyük bir problem yaşıyorum şark ediyorum günde 2 3 kez bu nasil duzelcek

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu sorun ben de ve güncelleme gelen reno4 lite hepsinde var. Sana tavsiyem Oppo çağrı merkezini arayıp durumu söylemek. Herkes böyle arayarak bildirirse sorunu düzeltmek için hızlanabilirler.

Erenymk

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu sorun ben de ve güncelleme gelen reno4 lite hepsinde var. Sana tavsiyem Oppo çağrı merkezini arayıp durumu söylemek. Herkes böyle arayarak bildirirse sorunu düzeltmek için hızlanabilirler.
Onlara bildirsen de klasik ayni metni kopyala yapıştır yapıyorlar.Ayrica wild rift gücellemesi icin cok gec kaldilar gerçekten bayadır bekliyoruz.Umarım kısa surede gelir.Sarj konusu da herkes icin sorun oldu maalesef.

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Müşteri hizmetleri aradım düzeltme güncellemesi gelecek miş şarj sorunu için herkese öyle sorun var diye arıyorlar dediler en kısa zamanda müşteri hizmetleri Harun bey güncelleme paylaşalarak sorunn ortadan kalkacak dedil

notag61

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar bende de böyleydi ama çözdüm çözüm şu ki telefonunuzu ayarlardan sıfırlamak her güncelleme sonrası geliştirmeciler sıfırlama yaparak kullanmamızı tavsiye ediyorlar.
Reno 4 Lite > Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tüm Verileri Sil adımlardan sonra telefon sıfırlanacak ve pil durumu eski seviyesine geri gelecek. Ne alakası var demeyin bende bilmiyorum ama çözüm bu.

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar bende de böyleydi ama çözdüm çözüm şu ki telefonunuzu ayarlardan sıfırlamak her güncelleme sonrası geliştirmeciler sıfırlama yaparak kullanmamızı tavsiye ediyorlar.
Reno 4 Lite > Ayarlar > Ek Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tüm Verileri Sil adımlardan sonra telefon sıfırlanacak ve pil durumu eski seviyesine geri gelecek. Ne alakası var demeyin bende bilmiyorum ama çözüm bu.
Bilgi için teşekkürler. Bu konuya ters bir ekleme yapmak istiyorum. Ben telefona hard format attım çok az bi düzelme gösterdi. Şuanki durumda rahatsız edecek kadar sıkıntılı. Ama verdiğiniz bilgi için tekrardan teşekkürler.

notag61

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bilgi için teşekkürler. Bu konuya ters bir ekleme yapmak istiyorum. Ben telefona hard format attım çok az bi düzelme gösterdi. Şuanki durumda rahatsız edecek kadar sıkıntılı. Ama verdiğiniz bilgi için tekrardan teşekkürler.
Hard format ile dediğim işlem baya farklı denemenizi tavsiye ediyorum birşey kaybetmezsiniz