Yardım Oppo reno 4 lite şarj

vitabrevisbm

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar oppo reno 4lite telefonuma 3 gün önce güncelleme geldi. Coloros11 güncellemesi. Güncellemeye korkuyorum herkes şarjı hemen bitiyor falan yazmış. Güncelleyen var mı bilgi verebilir mi?

Alaaddinindolmuşu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hala sıkıntı yok mu şu an acaba?
Dünden beri var açıkçası. Sarjdayken oldukça fazla ısındı. Güç tasarruf modunda standart kullanimda 9 10 saat ekran süresi alıyordum önceden fakat guncellemeden sonra 6.gunde 6 saati anca gidebildim. Şarjı çok daha çabuk bitmeye başladı. Güncellemeyi yüklemenizi ben kendi adıma tavsiye etmiyorum.

Upvote 0

vitabrevisbm

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Dünden beri var açıkçası. Sarjdayken oldukça fazla ısındı. Güç tasarruf modunda standart kullanimda 9 10 saat ekran süresi alıyordum önceden fakat guncellemeden sonra 6.gunde 6 saati anca gidebildim. Şarjı çok daha çabuk bitmeye başladı. Güncellemeyi yüklemenizi ben kendi adıma tavsiye etmiyorum.
Teşekkürler. Öyleyse yüklemiyorum

Upvote 0

İsmomert

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Arkadaşlar oppo reno 4lite telefonuma 3 gün önce güncelleme geldi. Coloros11 güncellemesi. Güncellemeye korkuyorum herkes şarjı hemen bitiyor falan yazmış. Güncelleyen var mı bilgi verebilir mi?
Bazı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla telefonu güncelledikten sonra format atmak faydalı oluyormuş. Ama ne kadar doğru bilemem

Upvote 0

vitabrevisbm

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
arkadaş format sonrası düzeldiğini söylüyo dene istersen

Upvote 0