Yardım OPPO Reno 4 pro ahizesinden cızırtı sesi geliyor

Mtte

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Merhabalar arkadaşlar oppo reno 4 pro kullanıyorum cihazı alalı bir hafta oldu ilk bı kaç arkadaş ile konuştum daha sonra güncelleme yaptım telefonun ahizesinden deli gibi cızırtı geliyor güncelleme kaynaklı bir sorun mu yoksa ahizemi patlak ve başına gelen oldumu :((

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar arkadaşlar oppo reno 4 pro kullanıyorum cihazı alalı bir hafta oldu ilk bı kaç arkadaş ile konuştum daha sonra güncelleme yaptım telefonun ahizesinden deli gibi cızırtı geliyor güncelleme kaynaklı bir sorun mu yoksa ahizemi patlak ve başına gelen oldumu :((
Konuşurken kulağınıza mı ses geliyor cızırtı sesi?
Yoksa konuştuğunuz mikrofon yerinden mi?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet bildiğin cızırtı geliyor karşı tarafın sesi cızırtıdan doğru dürüst anlaşılmıyor
Telefonla konuşurken neden cızırtılı ses gelir
Telefon ile konuşurken ahizeden cızırtılı bir şekilde ses geliyor ise yaşanılan bu sorunun bir kaç tane sebebi olabilir.

Ahizenin sıvı ya da nem teması sonrası oksitlenmesi
Alınan darbeler ile ahize yaşanan kırık ya da çatlaklar
Ahizenin toz ya da kir sebebi ile tıkanması
İlk 2 sorunda teknisyen müdahalesi gerekirken 3. sorunu sizler çözebilirsiniz.

İnceleyiniz isterseniz. Sorun çözme kavuşmazsa müşteri hizmetleri arayınız.

Müşteri hizmetleri 08504336776

Donanımsal sorunda olabilir en sağlıklı bilgiyi müşteri hizmetleri verecektir.

Upvote 0

Mtte

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Telefonla konuşurken neden cızırtılı ses gelir
Telefon ile konuşurken ahizeden cızırtılı bir şekilde ses geliyor ise yaşanılan bu sorunun bir kaç tane sebebi olabilir.

Ahizenin sıvı ya da nem teması sonrası oksitlenmesi
Alınan darbeler ile ahize yaşanan kırık ya da çatlaklar
Ahizenin toz ya da kir sebebi ile tıkanması
İlk 2 sorunda teknisyen müdahalesi gerekirken 3. sorunu sizler çözebilirsiniz.

İnceleyiniz isterseniz. Sorun çözme kavuşmazsa müşteri hizmetleri arayınız.

Müşteri hizmetleri 08504336776

Donanımsal sorunda olabilir en sağlıklı bilgiyi müşteri hizmetleri verecektir.
Öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum benim telefonum 1 haftalık içine toz kaçma sıvı teması gibi bir durum söz konusu değil bı anda oldu oppo Türkiye ile iletişime geçtim teknik servise yönlendiriyorlar ama benim yazılımsal mı yoksa ahizemi patlak bilmiyorum 0 cihaz içi açılacak nasıl olacak bilmiyorum

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum benim telefonum 1 haftalık içine toz kaçma sıvı teması gibi bir durum söz konusu değil bı anda oldu oppo Türkiye ile iletişime geçtim teknik servise yönlendiriyorlar ama benim yazılımsal mı yoksa ahizemi patlak bilmiyorum 0 cihaz içi açılacak nasıl olacak bilmiyorum
Rica ederim, ben olasılıkları beyan ettim kesin değil tabi bu düşünceler, ama servis olarak belki fabrika çıkışlı sorunda olabilir en doğru kararı servis verecektir.

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Efendim selamin aleykum kullakligi taktiginizda ayni ses ile karsilasabiliyormusunuz?

Upvote 0