Yardım oppo reno 5 lite color os güncellemesi

mehmettt

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
merhabalar color os 12 güncellemesini kaldırmak istiyorum telefondan yardımcı olur musunuz bu konuda ayarlarım bozuldu hep kötü bir sürümmüş bilseydim güncellemezdim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum aksi halde telefonu satacağım bir daha oppo hayatta almam kimseye de tavsiye etmiyorum bu durum düzelmezse...

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
merhabalar color os 12 güncellemesini kaldırmak istiyorum telefondan yardımcı olur musunuz bu konuda ayarlarım bozuldu hep kötü bir sürümmüş bilseydim güncellemezdim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum aksi halde telefonu satacağım bir daha oppo hayatta almam kimseye de tavsiye etmiyorum bu durum düzelmezse...
Maalesef eski sürüme dönemezsiniz.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Maalesef eski sürüme dönemezsiniz.
Ben güncellemeyi indirmiştim ama kurmamıştım üzerinden 3 gün geçti şimdi indirdiğim güncelleme kaybolmuş yazılım güncellemesini girip baktım color os 11 yazılımınız güncel diyor 12 sürümü bi daha gelmez mi acaba bana zaten daha yüklemeyecektim
Mesajlar birleştirildi:

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben güncellemeyi indirmiştim ama kurmamıştım üzerinden 3 gün geçti şimdi indirdiğim güncelleme kaybolmuş yazılım güncellemesini girip baktım color os 11 yazılımınız güncel diyor 12 sürümü bi daha gelmez mi acaba bana zaten daha yüklemeyecektim
Mesajlar birleştirildi:
Yüklemeyecekseniz sorun yok .

Upvote 0

bluedream.an

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ben de çok pişmanım güncellediğim için. Wifi bozuldu internette dolaşım yapamıyorum sosyal medya uygulamalarını kullanamıyorum 50 mgbit ev internetim var sanırsın 1 mgbit. Allah belasını versin çöp oldu telefon.

Upvote 0