Oppo Reno Kullanıcı Yorumları

Frank Castle

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Üye
Bu konu altında Oppo Reno kullananlar telefonları hakkında olumlu/olumsuz yorumlarını ve kendi incelemelerini, tavsiyelerini yapabilirler. Bu sayede Oppo almayı düşünen ve araştırma yapan kişilere yardımcı olabilirsiniz!

Yorumlarınızı yaparken "marka kötüleme, ahlaki değerler dışına çıkmak, aşağılayıcı yorumlar" gibi hususlardan lütfen kaçınınız.

Kertable

Taze Üye
Üye
Oppo renoyu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.
Benim için tatmin edici özellikleri
Ses kalitesi
Ekran kalitesi ve ışık yoğunluğu
Kamera kalitesi
En güzel özelliği hızlı şarjı ve şarjın 4000mah olmasına rağmen dha uzun süre gitmesi.

Telefon gayet tatmin edici fakat arka yüzeyi aşırı kaygan hafif meyilli bir yere koysanız normal telefonlar kaymazken bu altına zeytinyağı dökmüşsünüz gibi kayıyor, evet görsellik açısından güzel ama kılıfsız kullanırsanız kesinlikle elinizden kayacaktır. Zaten ağır ve kalın bir telefon ama bir eliniz alıştımı da gerçekten diğer telefonlardaki kalitesizliği maldan çalmayı anlıyorsunuz.

Diğer konu paket içeriğinden çıkan kulaklık gayet yeterli ama kulak içi silikonlu kulaklık değil.
Kutu içinden çıkan kılıf gayet yeterli ama üst kamera çıkış yerini kapatmadığından dolayı o bölgeyi hafif çizilmelere karşı koruyamıyor. Piyasada tam kapatan kılıflar almak daha faydalı olacak yoksa hafif çizilmeler oluşabilir.

Parmak izi ekran üstünde ve hızı iyi. Ön kamerasında aydınlatma ışığı mevcut. Pop-up kamera zorlayınca algılıyor ve otomatikmen pop-up'ı kapatıyor. Ben 4750 tlye aldım bence fiyatının hakkını veren görsel olarak şık, kaliteli bir telefon yazılımsal olarak beni mapdur etmedi aksaklık yapmadı ve oyun performansıd gayet tatmin edici.

Tayfur

Taze Üye
Üye
Merhabalar bende reno kullanıyorum ve gayet memnunum iman çok ama çok iyi bı cihaz arayüz süper çok hızlı tasarım olarakta harika bı cihaz iki olumsuz örnek vereyim sadece önem taşır belki açılır on kamerasına çok toz girmekte bununla ilgili yeni renolarda bir çözüm bulabilirler birde bildirim ledi yok bence olmalı