• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo Reno Z Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Kamera sistemi ile öne çıkan Oppo Reno Z özellikleri incelendiğine cihazın arka kamerasının 48 MP olduğu görülüyor. İkinci arka kamera ise alışılagelmiş 2 MP yerine 5 MP çözünürlüğe sahip. Amoled ekranının tercih edildiği bu modelde, Dual-core 2.2 GHz ARM Cortex-A75 işlemci bulunuyor. Reno Z, ön kamera kalitesi 32 MP. Mobil cihazın dâhili hafızasında 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı alternatif bulunuyor. 6 GB RAM ve 4.035 mAh batarya telefonun belirgin özelliklerinden. Ayrıca Reno Z’de video çekimleri, ses kayıtları, konuşmalar ya da görüntülü konuşmalar için çevrede bulunan gürültüyü önleyen ve kaliteyi artıran ikinci bir mikrofon daha var. Oppo Reno Z fiyatı ise ilk açıklamalara göre 350 €.
 
Reklam

Monar

Yeni Üye
Üye
Mesajlar
15
Puanları
0
Evet arkadaslar . Emre hocam cok guzel anlatmiş . Şu an itibari ile tekno marketlerde 2990 a duştu fiyati 2 gunluk . Bence düsünmeden maddi durumunuz yeterliyse koşun alın .
 
Üst