Oppo Reno2 Z soyulma sorunu

burakornek

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, telefonumu Şubat'ta aldım bir kaç haftadır kulaklık girişi, şarj girişi ve on kamera yuvasinin kenarlarında soyulma sorunu yasiyorum, telefon siyah renk böyle bir sorun yaşayan varmı ? Aldığım dakikadan beri orijinal kılıfından hiç cikarmadim ve hiç bir deformasyon yaşamadım. Çok canım sıkıldı servise gotursem kesin kullanıcı hatası diyecekler.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba, telefonumu Şubat'ta aldım bir kaç haftadır kulaklık girişi, şarj girişi ve on kamera yuvasinin kenarlarında soyulma sorunu yasiyorum, telefon siyah renk böyle bir sorun yaşayan varmı ? Aldığım dakikadan beri orijinal kılıfından hiç cikarmadim ve hiç bir deformasyon yaşamadım. Çok canım sıkıldı servise gotursem kesin kullanıcı hatası diyecekler.
Ben de aynı zamanlarda aldım farklı bir kılıf kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok.
Soyulmadan ziyade sürtmeye bağlı tahrişdir.

Upvote 0

burakornek

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Olabilir ama orijinal kılıfta bu kısımlar içerde kalıyor sürtme olması zor bir ihtimal gibi düşünüyorum. Eninde sonunda servise götürüp kullanıcı hatası cumlesini duymam gerekecek sanırım, eğer forumda böyle bir şey yaşayıp servise giden varsa yol gösterirse sevinirim.

Upvote 0

Sakir05

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynı sorun bende de var. Telefonu aldıktan 1 hafta sonra şarj girişinin ve kulaklık girişinin etrafı soyulmaya başladı ben de hiç kılıfsız kullanmadım ve hiç kulaklık takmadım da şarj girişi belki takarken sürtmüş olabilir emin değilim ama kulaklık hiç kullanmadım. Aldığm ilk hafta telefondan soğudum kalitesiz olduğu belli servise kullanıcı hatası diyecektir

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Aynı şekilde sorun yaşayan arkadaşlar vardı, servise verdiklerinde kasayı değişmişlerdi ve kullanıcı hatası dememişlerdi. Ancak bu telefonu inceleyen kişinin insiyatifine de kaldığı için deme ihtimali de var. Çevrenizde Genpa veya KVK servisi varsa önce sorun, yoksa da yollayıp deneyin şansınızı.

Upvote 0

SecondLiFE

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
aynı zamanda almışız ben de herhangi bir problem yok ( hergün kulkalık kullanıyorum )

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aynı renk var bende de kontrol ettim yine bende bir sıkıntı yok.
Telefonu ıslak mendille, kolonyalı mendille siliyorsanız,nemli bırakıyorsanız bu soyulma sürecini ciddi şekilde hızlandırır.
Tırnağımla soymaya çalıştığımda ise anca metal ile çizilebilcegini fark ettim.
Hiçbir telefonun dış çerçevesi cam olmuyor maalesef arkası cam olsa da.

Upvote 0