Çözüldü Oppo Reno2z arka kamera açıkken ön kameradan ses gelmesi

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
oppo reno 2z cihazı kullanıcısıyım cihazı alalı daha 1 hafta olmadı kamera uygulamasında arka kamerayı kullanırken yani ana kamerayı (front camera) açıkken ön kameranın olduğu bölümden fan sesine benzer ses geliyor. Bu bana özel bir sorun değil anladığım kadarıyla aynı cihazı kullanan bir tanıdığımda aynı durumdan muzdarip olduğunu fark etti uyarmam sayesinde sizde de var mı bu durum varsa neden var biliyosanız veya herhangi bir çözümü var mı belirtirseniz çok sevinirim

emir2z

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Farklı bir sorun olabileceğini düşünüyorum aynı telefona sahibim ve Kasım'ın başından beri kullanıyorum fakat böyle bir ses duymadım

Upvote 0

yardimciturk

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
oppo reno 2z cihazı kullanıcısıyım cihazı alalı daha 1 hafta olmadı kamera uygulamasında arka kamerayı kullanırken yani ana kamerayı (front camera) açıkken ön kameranın olduğu bölümden fan sesine benzer ses geliyor. Bu bana özel bir sorun değil anladığım kadarıyla aynı cihazı kullanan bir tanıdığımda aynı durumdan muzdarip olduğunu fark etti uyarmam sayesinde sizde de var mı bu durum varsa neden var biliyosanız veya herhangi bir çözümü var mı belirtirseniz çok sevinirim

Ön kameranın açılıp kapanması sırasındaki sesten bahsetmiyorsunuzdur sanırım :rolleyes: Bunun haricinde, hangi kamerayı kullanırsanız kullanın, kameraların herhangi bir yerinden bir ses geliyorsa problem var demektir. Videolu anlatım yaparsanız daha sağlıklı olacaktır. Neticede bir servise göstermekte yarar var.

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ön kameranın açılıp kapanması sırasındaki sesten bahsetmiyorsunuzdur sanırım :rolleyes: Bunun haricinde, hangi kamerayı kullanırsanız kullanın, kameraların herhangi bir yerinden bir ses geliyorsa problem var demektir. Videolu anlatım yaparsanız daha sağlıklı olacaktır. Neticede bir servise göstermekte yarar var.
oppo müşteri hizmetleri konuştum bunun bir çok kullanıcı tarafından zaten rapor edildiğini yapılan inceleme sonucu optik sesi olduğu ortaya çıktığını açıkladı.

Upvote 0

Sesbella

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Böylece bizde fark etmiş olduk 8 aydır kullanıyorum ama hiç ilgimi çekmemişti ne yapmamız lazım peki

Upvote 0

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.