Oppo reno4 ColorOS12 Android 12 güncellemesi geldi

Ramsey

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Esnek pencereler baya güzel olmuş kenar aydınlatma artık tek renk seçebiliyoruz önceden aramalar için farklı renk bildirim olarak farklı renk alabiliyorken şimdi ikisi içinde tek renkte kullanım sunmuşlar , omojiyi APK olmadan direkt güncelleme ile verselermiş daha iyi olurdu daha sade basit bir arayüz yapmışlar ben beğendim ama oyun alanı kısmını pek beğendiğimi söyleyemem
Omoji APK olarak sıkıntısı yoksa link atabilir misiniz?
Mesajlar birleştirildi:

Güncelleme dağıtıldığı için bir sıkıntı olmuş olabilir düzeleceğini düşünüyorum.
Evet bende öyle düşünüyorum illaki olabilicek şeyler bunlar ilerde düzeltirler diye düşünüyorum.

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Omoji APK olarak sıkıntısı yoksa link atabilir misiniz?
Mesajlar birleştirildi:

Evet bende öyle düşünüyorum illaki olabilicek şeyler bunlar ilerde düzeltirler diye düşünüyorum.
Tabi atiyim
Ben indirdim yükledim bir sorunla karşılaşmadım gayet stabil çalışıyor uygulama şuan için
Mesajlar birleştirildi:

Screenshot_2022-05-13-20-08-00-77_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb.jpg
fark eden oldu mu bilmiyorum ama dokunma olduğu zaman bu şekilde bir dokunma animasyonu mu diyim belli bir pırıltı çıkıyor dikkatli bakarsanız görebilirsiniz herkeste böyle mi ?

Son düzenleme:

Ramsey

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Tabi atiyim
Ben indirdim yükledim bir sorunla karşılaşmadım gayet stabil çalışıyor uygulama şuan için
Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 4556fark eden oldu mu bilmiyorum ama dokunma olduğu zaman bu şekilde bir dokunma animasyonu mu diyim belli bir pırıltı çıkıyor dikkatli bakarsanız görebilirsiniz herkeste böyle mi ?
Bende baktım bende de aynı şekilde çıkıyor

faruk174

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Güncellemeden sonra chrome gmail play store filan renkleri kahverengi gibi birşey oldu çözüm bulan varmı?
Screenshot_2022-05-13-19-37-44-23_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
IMG_20220513_194157.jpg
IMG_20220513_194109.jpg

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4

Paclifes

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Evet o yüzdenmiş ama önceden yoktu android 12ile oldu nasıl kapatabilirim bunu?
Bildiğim kadarıyla kapatılması gibi bir seçenek yok çünkü güncelleme kişiselleştirme üzerine odaklı olduğu için bu tür birşey yapmış olmalılar yani seçtiğiniz bir duvar kağıdı tüm temayı etkileyecek

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
ColorOS 11 de aldığımız telefon yedeğini ColorOS 12 de yüklediğimizde herhangi bir sorun çakışma olmaz değil mi?

Önce yedek alıp sonra guncellemeyi ve hard reset atmayi planlıyorum.

Son düzenleme:

Atalay

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Bende de şey sorunu oldu sürekli sessizde kullanıyordum sadece aramalarda titriyordu şu an tüm bildirimlerde de titriyor ne yapmam lazım