Oppo reno4 ColorOS12 Android 12 güncellemesi geldi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

semihozgur

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno
Merhaba,
Bende güncellemeyi yaptım sonra hard reset attım.Bazı oppo uygulamaları gelmedi ama.En önemlisi mail uygulaması yok,en güncellini nasıl bulacağız?

hduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4
Bu sürümden sonra pil sanki biraz fazla hızlı tükeniyor.

Salih6969

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Bu sürümden sonra pil sanki biraz fazla hızlı tükeniyor.
Aynen öyle şarjı hızlı gidiyor
Mesajlar birleştirildi:

5x6 kullanın isterseniz ama ikonlar büyük ise fazla değişim olmaz
Coloros 12 YouTube videolarını izlediğimizde iPhone arayüzü gibi bir arayüz diyor hiç öyle çıkmadı bence pek değişen birşey olmamış açıkçası benim düşüncem kullanıcıyı tatmin etmiyor kimseyi kandırmayın bir manası yok

Son düzenleme:

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Yaw zaten tum guncellemeler dostlar alisveriste gorsun hesabina geliyor. Yeter ki pil omru azalmasin.

Orn android 10 cok daha iyiydi android 11den

husam74

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Merhaba. Coloros 12 yüklendikten sonra kameram çalışmadı. Hiçbir şekilde açılmıyor. Açılıp kapanıyor. Telefona hard reset attım. Telefon yöneticisinden baktim kamera çalışıyor. Facebook ve Instagram dan giriş yapınca da çalışıyor. 3. Parti kamera uygulaması ile sorunu çözeyim dedim ancak geniş açı lens destekleyen uygulama bulamadim.. çözüm öneriniz ne olur? Ön bellek temizliği iki kez hard reset vs herşeyi denedim

rasit.yilmazz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Reno4 modelimize ColorOS12 Android 12 güncellemesi geldi olumlu olumsuz yada sorunları bırada paylaşalım lütfen.
Ben güncelledikten sonra hard reset yaptım. Kilit ekranı kapalıyken gelen parmak izi şekli hard reset attıktan sonra coloros 11 ile aynı oldu, eski haline döndü, notlar uygulaması, posta uygulaması, soloop uygulaması gelmedi. Soloop ve posta uygulamasını farklı bir oppo cihazından apk olarak aldım fakat diğerlerini nasıl düzeltebilirim?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ben güncelledikten sonra hard reset yaptım. Kilit ekranı kapalıyken gelen parmak izi şekli hard reset attıktan sonra coloros 11 ile aynı oldu, eski haline döndü, notlar uygulaması, posta uygulaması, soloop uygulaması gelmedi. Soloop ve posta uygulamasını farklı bir oppo cihazından apk olarak aldım fakat diğerlerini nasıl düzeltebilirim?

Buradan maili indirebilirsiniz ,aynı site içerisinden soloop da indirebilirsiniz