OPPO RX17 Neo ve RX17 Pro ColorOS 6 güncellemesi çıktı

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

Ken.

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Benim sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre (buna kısmi bir açık diyebiliriz) bu kısmi açık giderilmiş olabilir. Yani bu yöntemi Oppo kapatmış olabilir. Ancak şunu da ekleyeyim; Hindistan'da tüm cihazlara dağıtıldığı için Kasım ayının sonuna kalmadan Türkiye'de de tüm cihazlara güncelleme verilmiş olacaktır. @ask alternatif bir çözümü bulana kadar bu günü bekleyeceğiz sanırım.
Teşekkürler hocam

yasin25

Yeni Üye
Üye
Ben yaptim gunduz 4 gibi geldi tesadufen kamera gece mod yok ust menuler kaba buyuk. Gorunur. Tema yok duzgun cok az gorunum olarak ufak tepek anlatildi gibi 19 maddeden olusan birsey yok 2 gb gitti oppo colors 6 rx modellerde husran oldu alt kademeler de oledir gece mod cok istedim gelmedi oppo 2z arkadas harika cikmis. Oppo rx 17 umdum gibi cikmadi bozuldu vakit tuketici hakem heyetine sikayet edecem parami alacam. 3000 tl alti modeller berbat

yasin25

Yeni Üye
Üye
Oppo rx 17 aynen gunceledim gece mod yok. Cokta bir kalite orani yoktur guncelemede rx pro gece mod var. Anlicaz rx 17 oppo rezalet oppo guncelemesinde siradan bir guncelem verdi bazilarina gece mod onemlidir bazi oppo modeller de varsir. Oyun oynarken pug oyunda donma olur interner ful oldu halde. Kasiyor bozuldu vakit direk tuketici.mahkeme.sikayet edecem.parami alacam. Lanet olsun oppo rx 17

Pasha

Forum Paşa'sı
Banlandı
Üye
Oppo rx 17 aynen gunceledim gece mod yok. Cokta bir kalite orani yoktur guncelemede rx pro gece mod var. Anlicaz rx 17 oppo rezalet oppo guncelemesinde siradan bir guncelem verdi bazilarina gece mod onemlidir bazi oppo modeller de varsir. Oyun oynarken pug oyunda donma olur interner ful oldu halde. Kasiyor bozuldu vakit direk tuketici.mahkeme.sikayet edecem.parami alacam. Lanet olsun oppo rx 17
Aynen kardeşim

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Güncelleme tüm sürümlere geldiği zaman detaylı incelemeler yapıldığında tekrardan tartışma konusu açılır. Duruma göre herkes eksiğini fazlasını tartışır. Hemen şikayet edicem gibi laflar etmeyin. 2.500 - 3.000 civarında bir telefon direkt alınmaz. Araştırmasını yapacaksın, ileride karşılaşacağın sorunları göz önünde bulundurup ona göre hareket edeceksin.

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.