• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

OPPO Survivor Sponsoru Oldu

asK

Site Kurucusu
Yetkili
Kurucu
Admin
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
990
Puanları
18,350
OPPO reklam kampanyalarındaki başarısından sonra şimdi de sponsorluk çalışmalarına girerek hızlı başladı.

Tv8'de Acun Ilıcalı‘nın sunumuyla ilgiyle izlenilen Survivor yarışmasının yeni dönem ana sponsoru OPPO oldu.

Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, şirket olarak global akıllı telefon üreticilerinde lider markalarından biri olduklarını ifade ederek “2019 yılında girdiğimiz Türkiye pazarında kısa sürede çok sevildik ve yüzde 10 pazar payına ulaşarak en çok ilgi gören akıllı telefon markalarından biri olduk.” dedi.

Kullanıcılarla aralarındaki bağı güçlendirmek istediklerini ifade eden Genel Müdür:
“Bu nedenle reklam kampanyalarının yanı sıra sponsorluk yatırımlarına da ağırlık vermek istedik. Oppo’nun geleneğinde her zaman ses getiren adımları atma alışkanlığı vardır. Sponsorluk çalışmalarında da aynı strateji uyguluyoruz. En değerli ve en etkili etkinliklerin, organizasyonların veya kurumların sponsoru oluyoruz. Survivor yarışmasını da bu kapsamda değerlendiriyoruz. Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Survivor yarışmasına ana sponsor olduğumuz için çok mutluyuz. Bu sponsorluğun markamıza çok önemli katkılar yapacağına inancımız tam.”
 
Reklam

witrocc

『  』
Yetkili
Kategori Moderatörü
Katılım
15 Mar 2020
Mesajlar
1,443
Puanları
3,400
Cihaz
Reno 2Z
Biz bu olaydan memnunuz ama Survivor izleyicileri pek değil gibi. :(
 
Üst