Tartışma Oppo tablet, ColorOS 12 tanıtım görüntüsü ile sızdırıyor!!!

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
OPPO, Android 12 tabanlı ColorOS 12'nin Eylül ayında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Şirket, halkın indirmesi ve kullanması için resmi duvar kağıtlarını bile paylaştı. Aynı zamanda, popüler bir sızıntı, yeni yazılımı çalıştıran bir tableti ortaya çıkaran ColorOS 12'nin tanıtım görüntüsünü yayınladı.

IMG_20210907_130634.jpg

ColorOS 12 için bu tanıtım görüntüsü, OPPO'NUN gerçekten bir tablet yayınlayacağını doğruladı. Ayrıca, tabletler için Coloros'un ilk bakışını görüyoruz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kullanıcı arayüzü ipados'tan büyük ölçüde ilham alıyor.

Tabletin tasarımı söz konusu olduğunda, sağ tarafta ses düğmeleri var gibi görünüyor. Altta ve sol tarafta herhangi bir anahtar görmediğimizden, güç düğmesi büyük olasılıkla üstte bulunur. Bunun dışında, tabletin yuvarlatılmış köşeleri olduğunu fark edebiliriz.

Ayrıca, dijital sohbet İstasyonu , OPPO'NUN katlanabilir ve tabletler için birlikte yazılım üzerinde çalıştığını söylüyor. İlk önce OPPO Reno7 serisinin yanında bir tabletin piyasaya sürüleceğini de ekliyor.

Bundan önce, firma bu ayın sonunda OPPO Watch Free adlı yeni bir akıllı saat piyasaya sürecek.

Önümüzdeki günlerde ColorOS 12 hakkında resmi duyurudan önce tanıtım tanıtımları ve hatta belki de sızıntılar yoluyla daha fazla bilgi edinmeyi bekliyoruz.

Kaynak:gizmochina.com