Yardım Oppo Telefon Alma önerisi olan

İsmetcakmak32

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Selamün Aleyküm 3k 4k arası Oppo A serisi almayı planlıyorum yazılımdan, performansından, kameradan memnun musunuz almamı önerir misiniz? Yoksa sakın bulaşmamı dersiniz almayı planladığım model Oppo A55

İsmetcakmak32

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Upvote 0

muyas

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
benim önerim reno 6 1 ay önceye kadar reno 4 kullanıyordum reno 6 mükemmel hem hafif şarz mükemmel hız ona keza bence en iyisi bu

Upvote 0

Hsynnonline

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo Reno 6 yı tavsiye ederim ben kullanıyorum çok memnunum herşeyiyle çok güzel bir telefon.

Upvote 0

emre19003

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo mu. Asla bulaşma. Git o paraya samsung al. Ne geliyorsa onu al rahat et. Çin mallarından uzak dur. Hatta sana tavsiyem 2. El iPhone 8 al kullan. Veya 2 daha koy üzerine iPhone se 2020 al
Oppo telefon kullandın mı bu 1
Kullandığın model neydi ki bu kadar şikayetçisin bu 2
Ne kadar ekmek o kadar köfte bunu bil bu 3
Bende reno 3 pro var o senin söylediğin Samsung'a da iPhone 8e de se ye de bin basar bu 4
Çin malından uzak dur diyorsun iPhone hangi ülkede üretiliyor bilmiyorsun bu da 5
Son olarak Samsung alacağıma 3310 kullanırım daha iyi bu da son nokta...

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Oppo telefon kullandın mı bu 1
Kullandığın model neydi ki bu kadar şikayetçisin bu 2
Ne kadar ekmek o kadar köfte bunu bil bu 3
Bende reno 3 pro var o senin söylediğin Samsung'a da iPhone 8e de se ye de bin basar bu 4
Çin malından uzak dur diyorsun iPhone hangi ülkede üretiliyor bilmiyorsun bu da 5
Son olarak Samsung alacağıma 3310 kullanırım daha iyi bu da son nokta...
İlk telefonum Ericsson 888 yıl 1999. Şimdi teker teker yazsam yarısını hatırlamam bile. Bu gün kullandığım s21 5g. Apple developer üyesiydim. İlk güncellemeyi alıp oluşan hataları Apple a iletirdim. Telefon konusunda bilgi ve tecrübem var. 2000 yılında kenwood telefonlar vardı onu bile kullandım. En son iPhone 11 ios oppo reno 5 lite Android ve s21. Umarım anlaman gerekenleri anlamışsındır.

Upvote 0

edmin

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Selamün Aleyküm 3k 4k arası Oppo A serisi almayı planlıyorum yazılımdan, performansından, kameradan memnun musunuz almamı önerir misiniz? Yoksa sakın bulaşmamı dersiniz almayı planladığım model Oppo A55
Kardeşim sana tavsiyem hiç bir markanın yan seri telefonlarını alma yani oppo nun reno yada find serisini al diğer serilere bulaşma hatta hiçbir modelin lite versiyonunu da alma

Upvote 0