• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Oppo Türkiye Gizlilik Politikası

Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,335
Çözümler
20
Puanları
28,350
Oppo Türkiye Forumları olarak amacımız sizlere çok daha kaliteli bir ortam sağlamak ve Oppo ürünleri hakkında daha çok bilgi ve destek sahibi olmanıza olanak sağlamaktır.

Bu ortamı sizlere sağlarken bizlerin birinci önceliği sizlerin, hesaplarınızın, kişisel bilgilerinizin ve forumun güvenliğidir.

Bu güvenliği ve sizlere daha iyi ortamı sunabilmek için sizden bazı bilgiler toplarız ve bu bilgileri Gizlilik Politikamız doğrultusunda şifreler, saklar ve kullanabiliriz.

Sizden ne tür veriler toplarız?
Foruma kayıt olurken veya siteye giriş yaptığınızda hizmet kalitemizi arttırmak ve güvenliği sağlamak amacıyla bazı veriler toplarız.

IP Adresiniz, modem bilginiz, internet sağlayıcınız
Siteye girdiğiniz andan itibaren IP adresiniz, modem bilgileriniz, servis sağlayıcı bilgileriniz, tarayıcı bilgilerinizi site güvenliğini sağlamak ve sistemimizi geliştirmek amacıyla saklarız. Üyelik oluşturduğunuzda topladığımız bu bilgiler üyeliğiniz ile ilişkilendirilir ve sunucularımızda saklanır. Forum kurallarına veya kanunlara aykırı davranışlarda bu bilgiler hukuki mecralara iletilebilir.

İsim soyisim, e-posta adresi, doğum tarihi gibi bilgiler
Foruma kayıt olurken kendi verdiğiniz isim soyisim, e-posta adresi, doğum tarihi, yaşadığınız şehir, cinsiyetiniz gibi bilgileri saklarız.

İlgi alanlarınız ve daha önce ziyaret ettiğiniz siteler
İlgi alanlarınız ve daha önce ziyaret ettiğiniz siteler gibi verileriniz, Google gibi reklam sağlayıcı şirketler tarafından toplanmakta ve saklanmaktadır. Oppo Türkiye Forumlarının bu bilgilere erişimi kesinlikle bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için 'na veya 'na(Yalnızca İngilizce) gözatabilirsiniz.

Bu bilgileri hangi durumlarda kullanırız?
Topladığımız verileri bazı koşullarda kullanırız. Ancak asla 3. kişilere satılmaz.

Forum güvenliği ve sizin güvenliğiniz
Forumun güvenliğini ve sizin güvenliğinizi sağlamak amacıyla bazı bilgileri kullanırız. Bunlar IP adresiniz, servis sağlayıcınız, isminiz ve e-postanız olabilir. Bu bilgileri sizin kimliğinizi bazı durumlarda doğrulamak amacıyla kullanılabilir.

Özelleştirilmiş reklamlar göstermek
Sizin için özelleştirilmiş reklamlar sunmak amacıyla reklam sağlayıcılarımız ve şirketler sizin hakkınızda topladıkları bu bilgileri kullanabilir. Bu veriler Google gibi reklam sağlayıcı şirketler tarafından toplanmakta ve saklanmaktadır. Oppo Türkiye Forumlarının bu bilgilere erişimi kesinlikle bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için 'na veya 'na(Yalnızca İngilizce) gözatabilirsiniz.

Hukuksal sorunlarla baş etme
Bazı durumlarda doğan hukuksal sorunlarda hukuki süreci aksatmamak ve kanunların getirdiği sorumluluklarımız doğrultusunda bilgileri hukuki mecralara sunabiliriz.

Burada belirtilen verilerin hiçbiri 3. kişilere satılmaz. Kişisel Verilerin Korunumu Kanunu doğrultusunda toplanır ve saklanır. Şifreleriniz, özel bilgileriniz herhangi bir sistem yetkilisi tarafından görüntülenememesi için şifrelenerek saklanır. Kayıt olurken verdiğiniz kullanıcı adı, isim soyisim, doğum tarihi, e-posta gibi verilerin paylaşılmasıyla ilgili gizlilik ayarlarınızı profilinizden yapabilirsiniz.

Bu konuda aklınıza takılan veya diğer tüm sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.
 
Reklam
Durum
Kilitli konu. Bu konu yeni mesajlara kapatılmıştır.
Üst