Yardım Oppo w31 kulklık sağ tarafını çalıştıramıyorum

Onrcnr

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Merhabalar w 31kulaklığımı yeni aldım telefonumda oppo a9 2020 enco w 31 kulaklıkla eşleşiyor ama sağ tarafı görmüyor yardımcı olursanız sevinirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar w 31kulaklığımı yeni aldım telefonumda oppo a9 2020 enco w 31 kulaklıkla eşleşiyor ama sağ tarafı görmüyor yardımcı olursanız sevinirim
Merhabalar;
Sağ tarafı çalışıyor mu peki?

İsterseniz kulaklığı bir resetleyiniz

OPPO Enco W31 Sıfırlama

Adım 1: Her iki OPPO Enco W31 kulaklığını şarj kutusuna geri koyun ve kasa kapağını açık tutun.

Adım 2: OPPO Enco W31 şarj kutusundaki fonksiyon tuşuna, gösterge ışığı üç kez kırmızı renkte yanıp sönene kadar 15 saniye basın ve ardından elinizi serbest bırakın

3. Adım: Başarıyla sıfırlandı.

Adım 4: telefonunuzun Bluetooth'unu açın ve oppo Enco W31 TWS kulaklıklarınızı telefonunuzla yeniden bağlayın.

Upvote 0

Onrcnr

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Merhabalar;
Sağ tarafı çalışıyor mu peki?

İsterseniz kulaklığı bir resetleyiniz

OPPO Enco W31 Sıfırlama

Adım 1: Her iki OPPO Enco W31 kulaklığını şarj kutusuna geri koyun ve kasa kapağını açık tutun.

Adım 2: OPPO Enco W31 şarj kutusundaki fonksiyon tuşuna, gösterge ışığı üç kez kırmızı renkte yanıp sönene kadar 15 saniye basın ve ardından elinizi serbest bırakın

3. Adım: Başarıyla sıfırlandı.

Adım 4: telefonunuzun Bluetooth'unu açın ve oppo Enco W31 TWS kulaklıklarınızı telefonunuzla yeniden bağlayın.
Merhaba sağ taraf çalışmıyor
Resetleme yaptım ama hala sağ taraf çalışmıyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba sağ taraf çalışmıyor
Resetleme yaptım ama hala sağ taraf çalışmıyor
İki kulaklık kutuya koyup şarj ettiniz değil mi ayrıca ikisini çıkarıp da kutuyuda şarj ettiniz ama sağ kulaklık çalışmıyor.

Ozaman tek bişey kalıyor,
Müşteri hizmetleri arayınız 08504336776
Size yardımcı olacaktır gerekli bilgiyi vereceklerdir.

Upvote 0