Yardım Oppo watch kişiler senkronizasyonu

baris1997

Taze Üye
Üye
Cihaz
Xiaomi
Merhabalar oppo watch aldim herseyi çok güzel ama kişileri bı turlu senkronize edemedim yardımcı olurmusunuz

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yani saatteki kişiler kısmına geliyorum hic kimse görünmüyor. Kişiler senkronize edilmemistir diyor. Ama izin verildi kisilere erişime
Kişiler yanılmıyorsam 10 kişiye kadar kendiniz ekliyorsunuz geri kalsn kişileri telefon çaldığında bildirim veriyor, telefon üzerindeki uygulamadan ayarlardan yapıyorsunuz. İnceleyiniz isterseniz .

10 kişiye kadar kişiyi listeden seçiyorsunuz sık kullandığınız, ama yinede listenizdeki kişiler sizi aradığında saatte görünüyor.

Upvote 0

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
bende de aynı model var kişiler icin hic bir şey yapmadım telefonumdaki bütün kişiler listesi gorunüyor 10 kişi sınırı die bişey yok cağrı geçmişide gorunuyor ekstra ne yapılır bunun icin bilmiyorum bende ilk bağlantidan itibaren kişiler kısmı görünüyor.. telefonunuzda wear os ve heytap health uygulamaları yüklü mü?

Upvote 0

Bilirkişi5529

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhabalar oppo watch aldim herseyi çok güzel ama kişileri bı turlu senkronize edemedim yardımcı olurmusunuz
Merhaba bende yeni buldum akıllı saatinizin kayıtlı olduğu gmailden girişi onayla diyen mesaja basın ve girip ben oturum açtım seçeneğine tıklayın siz olduğunuzu anladığında direk kişiler geliyor saate

Upvote 0