Çözüldü Oppo watch problemleri

Mehmert

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba 2 gün önce oppo watch aldım yaklaşık 1 yildirda oppo reno 2z kullanıyorum telefondan memnun olunca saatte bana mantıklı geldi Google Watch Os kullanması vs fakat ne asistan adam gibi çalışıyor ne batarya yetiyor bu saatin donanımı bu değil yazılımsal olarak neden böyle ? Kullanan varsa açıklayabilirmi custom rom olur ne bileyim bı çözüm gerekiyor , birde cihazıma hem wear os indirtti hemde colorosun HeyTap health indirdim 2side gerekli mi ? Bol bol sorum var açıkçası şimdiden teşekkürler.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba 2 gün önce oppo watch aldım yaklaşık 1 yildirda oppo reno 2z kullanıyorum telefondan memnun olunca saatte bana mantıklı geldi Google Watch Os kullanması vs fakat ne asistan adam gibi çalışıyor ne batarya yetiyor bu saatin donanımı bu değil yazılımsal olarak neden böyle ? Kullanan varsa açıklayabilirmi custom rom olur ne bileyim bı çözüm gerekiyor , birde cihazıma hem wear os indirtti hemde colorosun HeyTap health indirdim 2side gerekli mi ? Bol bol sorum var açıkçası şimdiden teşekkürler.
Sağlık bilgileriniz için kullanacaksanız heytap health gerekli eğer kullanmayacaksanız silebilirsiniz.

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Şarjı 1,5 günü rahat çıkarıyor bende. Asistan belli başlı işlemleri yapabiliyor. Bu sorun Google ile alakalı. Goggle ülkemizde birçok özelliği çok geç veriyor. Saat ise harika. Ben çok memnunum. Hatta watch GT 2 de var bende. 10 gün şarjı gidiyor. Ama o saat değilmiş. Bileklik miş. Asıl saat oppo ve Apple watch. GT 2 yi attım köşeye kullanmıyorum bile.

Upvote 0