OppoA5 2020 kullanıyorum yeni güncellemeden sonra dark mod özeliği neden kalktı

Murat7819

Yeni üye
Forum Üyesi
A5 2020
Forum puanı
0
OppoA5 2020 kullanıyorum yeni güncellemeden sonra dark mod özeliği neden kalktı

Reklam

hucar13

Yabancı
Forum Üyesi
A5 2020
Forum puanı
0
Dark mode zaten yoktu ki. Color os 7'de gelecek dark mode.

ErtugrulBulut

Yeni üye
Forum Üyesi
A5 2020
Forum puanı
0
Normalde dark mode uygulamasıyla karanlık mod kullanilabiliyordu.Ama en son sistem guncellemesinden sonra uygulama 5dk sonra karanlık modu kapatıyor

canernesto

Yeni üye
Forum Üyesi
Forum puanı
0
arkadaşlar bu konunun çözümü var mı dediği gibi önceden dark mode uygulamaları ile instagram karanlık oluyordu su an hiçbirinde olmuyor bizden daha düşük.cihazlar bunu kullanabiliyor zaten telefonda dark mode olmaması bi skandal realme de coloros 6 kullanıyor lakin karanlık modu var kendinde var mı bi çözümü bunun

oppocum

Saygı değer Üye
Forum Üyesi
Forum puanı
4
RX17 Neo da aynı şekilde dark mode özelliği yok dark mode uygulamasıni kullanmak istediğim de stabil çalışmıyor güncelleme gelmeden önce stabil çalışıyor du uygulama olmuyor çözümü yok mu bunun sorun tam olarak neden kaynaklanıyor

Sergüzeşt

El-Professor
Forum Editörü
A5 2020
Yarışmacı
Forum puanı
36
RX17 Neo da aynı şekilde dark mode özelliği yok dark mode uygulamasıni kullanmak istediğim de stabil çalışmıyor güncelleme gelmeden önce stabil çalışıyor du uygulama olmuyor çözümü yok mu bunun sorun tam olarak neden kaynaklanıyor
Benimde kullandığım bir uygulama, bende de stabil çalışmıyor ama bu tarz uygulamalar şans işidir birazda. Ben telefonu güncelledikten sonra herhangi bir sıkıntı çıkmadı ara ara gidiyor ama iş görüyor. Sorun tam olarak uygulamadan kaynaklı. Son 2 hafta içerisinde 4 e yakın güncelleme aldı bu da demek oluyor ki uygulama da yanlış giden birşeyler var ve bunları düzeltmeye çalışıyorlar. Sabredin.:)