Yardım Oppoa52

Erdal kadir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Oppo A52 telefonu yaklaşık 2 hafta önce aldım beni biri aradığı zaman o kişinin ismi çıkmıyor ondan önce aramış kişinin numarası çıkıyor ben bu konuyu daha öncede telefonlada arayip sıkıntımı bildirmiştim fakat sıkıntım halen çözülmedi diğer sorunumda biri beni aradığında ekran kap karanlık olup arayan numara çıkmıyor yani ve buyuzden cevaplayamiyorum numarayı bu konu hakkında yardımci olursanız sevinirim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo A52 telefonu yaklaşık 2 hafta önce aldım beni biri aradığı zaman o kişinin ismi çıkmıyor ondan önce aramış kişinin numarası çıkıyor ben bu konuyu daha öncede telefonlada arayip sıkıntımı bildirmiştim fakat sıkıntım halen çözülmedi diğer sorunumda biri beni aradığında ekran kap karanlık olup arayan numara çıkmıyor yani ve buyuzden cevaplayamiyorum numarayı bu konu hakkında yardımci olursanız sevinirim
Rehberinizdeki kişiler seçeneği tüm kişiler mi acaba?

Upvote 0

Erdal kadir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Evet efendim hepsi için aynı sıkıntı devam ediyor bana fabrika ayarlarına gidip cihazı sıfırlama yapın dediler sıfırladım rehber temizleniyor fakat biraz dolduğunda sıkıntı yine aynı şekilde devam ediyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet efendim hepsi için aynı sıkıntı devam ediyor bana fabrika ayarlarına gidip cihazı sıfırlama yapın dediler sıfırladım rehber temizleniyor fakat biraz dolduğunda sıkıntı yine aynı şekilde devam ediyor
Şöyle bir durum olabilir aynı kayıttan 2 tane olabilir bunu tespit etmelisiniz.
Şunu denermisiniz;
Görüntülenecek kişileri telefon seçip yeniden kişileri yüklermisiniz sonrasında sorunun kalkacağını düşünüyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Yada tekrarlanan kişileri birleştir diyin rn azından aynı kayıtları tespit etmiş olursunuz yeniden kayıt açarsınız bu sayede

Upvote 0

Erdal kadir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Bu alana nasıl giderim bana yardımcı olursanız sevinirim
Mesajlar birleştirildi:

Birleştirme ayarına nasıl girecem
Mesajlar birleştirildi:

Tmm görüntülenecek kişileri telefon yaptım
Mesajlar birleştirildi:

Tmm görüntülenecek kişileri telefon yaptım
Mesajlar birleştirildi:

Ama bu sefer telefon rehberinde kimse yok hepsi Google hesabında kayıtlı
Mesajlar birleştirildi:

Bu kişileri nasıl telefon rehberine aktaracam rica etsem bana yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu alana nasıl giderim bana yardımcı olursanız sevinirim
Mesajlar birleştirildi:

Birleştirme ayarına nasıl girecem
Tabii;
Rehberiniz olan kişilere giriniz ardından sağ üstte 2 noktaya basın ayarlara girin buradan görüntilecek kişiler diyin buradan telefonu seçin.
Arama tuş takımından numarayı girip + işaretine basınız numarayı ekleyin telefona kayıt olacaktır bu sayede sıkıntının çözüleceğini düşünüyorum.
hatta bir tane deneme yapın yanınızda biri varsa bu şekilde katdetip aramasını isteyiniz.
Ekte görüntü leri takip ediniz

Ekli dosyalar

• upload_2021_04_01_20_41_39_886.jpg
    upload_2021_04_01_20_41_39_886.jpg
    244.6 KB · Görüntüleme: 13
  • upload_2021_04_01_20_43_57_281.jpg
    upload_2021_04_01_20_43_57_281.jpg
    227.4 KB · Görüntüleme: 14
Upvote 0

Erdal kadir

Taze Üye
Üye
Cihaz
A52
Telefonumda 650 numara ben bunları hepsini nasıl kayıt edecem tek tek hepsini direk telefon rehberine nasıl aktarabilirim bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonumda 650 numara ben bunları hepsini nasıl kayıt edecem tek tek hepsini direk telefon rehberine nasıl aktarabilirim bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim
Google Hesabınıza kaydedilen kişiler, Google Kişiler ve tüm Android cihazlarınızla senkronize edilir.

Kişiler uygulamasını Kişiler açın.
Sağ üstte Ayarlar ve sonra İçe aktar'a dokunun.
.vcf dosyası'na dokunun.kişilerin kaydedileceği hesabı seçin telefon
İçe aktarılacak VCF dosyasını bulun ve seçin.

Upvote 0