Tartışma Oppo'nun güncellemede yavaş olması

Mertaltun1907

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben yorum yapmak istemiyorum ama lanet olsun Reno 2 Z aldığıma ne pubg de zevk alarak oynayabiliyorum ne de instagram da gezinebiliyorum..

Mertaltun1907

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sorun ne hocam? Şahsen ben şu anlık hiçbir kasma donma ile karşılaşmadım.
Hocam yapmadığım şey kalmadı telefonu sifirlamak mı dersin kullandığım 3.parti bir temizleme uygulaması bile yok boşta ram 5gb yine de instagram hikayeler kasıyor internette de sorun yok video yüklendiği halde fps düşük şekilde nasıl anlatsam bilmiyorum dalga dalga hikayeleri izliyorum, denemediğim şeyde kalmadı. Pubg zaten hiç konuşmaya gerek yok dolu dolu pubg oynarım arenada sıkıntı yok ama erangel ve diğer mapler de tekliyor en düşük ayarlar da heleki bir binaya rush atayım desem yakın mesafe efekten ölüyorum telefon beni çıldırttı 2 gün önce fırlattım dayanamadım. Coloros7 ile bir gelişme olmazsa, telefonu direkt satıcam.

eurobaz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Dostum keşke iPhone'dan geçmek yerine devam etseydin. Her ne kadar fiyatlar ülkemizde uçuk olsa da iPhone gerek donanımıyla, gerek yazılımıyla gayet güzel. Senin adına üzüldüm.
Eski bir model kullanıyordum biraz mecburiyetten geçtim. Güncelleme konusunda konusu hariç bir memnuniyetsizliğim yok aslında ama android tarafının genel sıkıntısı oppoda X2 maalesef