Opponun Uygulamalarını güncelleme (Soloop,Relax,my oppo)

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar dün canımın sıkılması sebebiyle biraz AppStore kurcalıyayım dedim ve bir şeyle karşılaştım Google play'e gelmeyen güncellemeler önce oppo app store geliyor girdiğimde my oppo soloop ve relax güncellemesi vardı ciddi anlamda oppo relax ve Soloop uygulamasında değişiklikler oluyor ve çok daha yararlı yapmanızı öneririm harika oluyor my oppodada ufak tefek şeyler oluyor yapmanız gereken tek şey şu forum sitemizdeki AppStore linkinden app store indirmek ve my oppo hesabınızla giriş yapmak zaten kurcaladı ınız da göreceğiniz gibi update kısmı vardı orada göreceksin izdir ve günceller misiniz indirme izni isteyecekti onu verin ve indiğinde otomatikman ekrana APK yükle ermiş gibi yüklensin mi diye bildirim gelir sizde yüklersiniz

Link:
Oppo relax APK link:
Screenshot_2020-12-03-11-20-41-27.jpg
Screenshot_2020-12-03-11-17-03-65.jpg
Screenshot_2020-12-03-11-17-37-68.jpg
bu güncellemeler ColorOS 7.2 ile gelicek diyorlar ama açıkladıklarından beri ColorOS 7.2 gelmedi hayla bu yüzden güncellemenizde fayda var ve bu güncellemeler stabil çalışıyor demeki Reno 2z ColorOS 7.2 ile tanışmasına çok fazla bir vakit kalmamış

Son düzenleme:

Hakkı dolgun

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Saol kardeşim ama verdiğin thema linki çalışmıyor kontrol edersen sevinirim

yiitgven7x

.
Aktif Üye
OPPO kendi uygulamalarını buradan güncelliyor ama Instagram, WhatsApp (örnekler çoğaltılabilir) gibi uygulamalara gelen güncelleme App Store ve Google Play'den dağıtıma çıkar. OPPO'nun güncellemeyi daha önce alması gibi bir durum söz konusu olamaz.
ColorOS 7.2 ise gelmeyebilir, onun yerine direkt olarak ColorOS 11 verilebilir.

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
OPPO kendi uygulamalarını buradan güncelliyor ama Instagram, WhatsApp (örnekler çoğaltılabilir) gibi uygulamalara gelen güncelleme App Store ve Google Play'den dağıtıma çıkar. OPPO'nun güncellemeyi daha önce alması gibi bir durum söz konusu olamaz.
ColorOS 7.2 ise gelmeyebilir, onun yerine direkt olarak ColorOS 11 verilebilir.
Git ColorOS 7.2 yle gelicek şeyleri oku
Mesajlar birleştirildi:

Google'dan gir kanka çalışır
Mesajlar birleştirildi:

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Git ColorOS 7.2 yle gelicek şeyleri oku
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

ColorOS 7.2 sürümüne gelecek özellikler farklıdır, ColorOS 7.2 sürümünün gelmesi farklıdır. Android 11 dağıtımları yavaştan başlarken, ne ColorOS 7.2'si?

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
ColorOS 7.2 sürümüne gelecek özellikler farklıdır, ColorOS 7.2 sürümünün gelmesi farklıdır. Android 11 dağıtımları yavaştan başlarken, ne ColorOS 7.2' uygulamalar 7.2yle güncellenecek ben sadece erkenden guncellemenin yolunu buldum ve eniştem bilgisayar mühendisi sorduğumda ColorOS 7.2 ve ColorOS 11re sıkıntı çıkarmaz dedi sadece belki bidaha günceller yamalar dedi bişi olmaz dedi ve uygulamalar stabil çalışıyor
Mesajlar birleştirildi:

Yapamayanlar olursa sorununu yazsın app stor linki forumumuzda bulunmaktadır en sonki tema magzasi konusunda bulabilirsiniz benim atdigim linki kopyalayıp googledende indirebilirsiniz

abdullah sengun

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba arkadaşlar dün canımın sıkılması sebebiyle biraz AppStore kurcalıyayım dedim ve bir şeyle karşılaştım Google play'e gelmeyen güncellemeler önce oppo app store geliyor girdiğimde my oppo soloop ve relax güncellemesi vardı ciddi anlamda oppo relax ve Soloop uygulamasında değişiklikler oluyor ve çok daha yararlı yapmanızı öneririm harika oluyor my oppodada ufak tefek şeyler oluyor yapmanız gereken tek şey şu forum sitemizdeki AppStore linkinden app store indirmek ve my oppo hesabınızla giriş yapmak zaten kurcaladı ınız da göreceğiniz gibi update kısmı vardı orada göreceksin izdir ve günceller misiniz indirme izni isteyecekti onu verin ve indiğinde otomatikman ekrana APK yükle ermiş gibi yüklensin mi diye bildirim gelir sizde yüklersiniz

Link:
Oppo relax APK link:
Ekli dosyayı görüntüle 1768Ekli dosyayı görüntüle 1769Ekli dosyayı görüntüle 1770bu güncellemeler ColorOS 7.2 ile gelicek diyorlar ama açıkladıklarından beri ColorOS 7.2 gelmedi hayla bu yüzden güncellemenizde fayda var ve bu güncellemeler stabil çalışıyor demeki Reno 2z ColorOS 7.2 ile tanışmasına çok fazla bir vakit kalmamış
Çalışmıyor