• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Oppo'yu diğer telefonlardan ayıran özellikler

asK

Site Kurucusu
Yetkili
Kurucu
Admin
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
983
Puanları
18,350
Oppo markası bildiğiniz üzere Türkiye pazarına yeni girdi. Markalar için en önemli unsur potansiyel müşterileri kazanarak değerlerini arttırmaktır. Oppo'yu diğer telefonlardan ayıran özellikler bu yüzden baya fazla diyebiliriz.

1- Kendi işletim sistemini kullanıyor
iPhone ve zamanında Nokia gibi markaların yaptığını yaparak hacmini arttırmayı planlayan şirket ColorOS isimli işletim sistemini kullanıyor. Her ne kadar Android tabanlı bir yazılım olsa da bu yönde adımlar atmaları onlar için büyük bir artı.

2- Türkiye pazarına yeni girmeleri
Ülkemize yeni giren bir şirket olmaları da önemli bir diğer unsur. Potansiyel kullanıcılarını kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak isteyeceklerdir. Pazardaki pastada pay edinmek için Türkiye gibi bir ülkede oldukça iyi bir kullanıcı sayısı elde etmeleri gerekiyor zira Asya'nın Avrupa'ya açılan kapısı konumundayız. İleride büyük yatırımlar da getirebilir.

3- İnovasyon odakları büyük şirket
Reno 10X Zoom modelinde yaptıkları saklı kamera piyasada daha önce bulunmayan ve tasarımsal anlamda büyük değişim anlam ifade eden yeniliklerinden. Tıpki diğer firmaların genellikle iPhone'dan özellikleri kapmaya çalıştıkları gibi Oppo'dan da bu güzel yenilik alınabilir ve yenilikçi olduklarını gösteren bir işaret. Ayrıca ekrana gömülü parmak izi okuyucusunu da piyasaya süren ilk şirket konumundalar

4- Ülkemizin ortalama telefon piyasası
Ülkemizde diğer ülkelere oranla orta segment telefonlar daha uzun ömürlü oluyor. Gelirlerimiz ve alım gücümüz bu segmentteki telefonlara yönelten faktörlerden en önemlisi diyebiliriz. Çevremizde bu kadar çok bu tip ürün olması servis ve yedek parça anlamında ucuz ve daha kolay bulabilmemize olanak sağlayacak koşul olacaktır.

Oppo için daha birçok neden sıralayabiliriz. İşte burada saydığımız 4 maddeden daha fazlası Oppo'yu diğer telefonlardan ayıran en önemli özellikleri .

Sizin de aklınıza gelenler varsa bu konuya yazabilirsiniz
 
Reklam

KeremArcn

Taze Üye
Üye
Katılım
1 Tem 2019
Mesajlar
4
Puanları
0
Pubg Mobile gibi şirketlerle güzel işbirlikleri var.
 
Üst