• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Tartışma Orta segmentin en hızlı telefonları açıklandı!

sharK

İrem
Forum Ekibi
Süper Moderatör
Mesajlar
723
Puanları
3,350
Cihaz
Reno 2Z
AnTuTu her ay olduğu gibi 2020’nin ortalarına doğru yaklaşırken Nisan ayı verilerini de açıkladı. Açıklanan listenin en üst sırasında ise Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 10 Pro bizleri karşılıyor. Listede Mi 10 Pro’yu OnePlus’ın en yeni akıllı telefonu takip ediyor. İşte AnTuTu Nisan 2020 listesi!
AnTuTu Nisan 2020 listesi
Gücünü Snapdragon 865 işlemcisinden alan Xiaomi Mi 10 Pro, 593.769 puan alarak listenin birinci sırasına yerleşmeyi başarıyor. Ona en yakın rakibi olan OnePlus 8 Pro‘nun puanı ise 582.697 şeklinde. Üçüncü sırada Mi 10 modelini görmemizin ardından dördüncü sırada Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, beşinci sırada ise Samsung Galaxy S20 Plus 5G karşımıza çıkıyor.Bunun yanı sıra listede Xiaomi, Samsung ve OnePlus markalarının hakimiyetini görüyoruz. Aradan sıyrılan model olarak Asus ROG Phone 2 göze çarpıyor.

Bu listenin yanında orta segment akıllı telefonlar için hazırlanmış bir liste de mevcut. Bu listede ise AnTuTu’da en yüksek puanı alan orta segment akıllı telefon modellerini görüyoruz.Bu listede lider ise 308.853 puan ile Huawei’nin nova 7i modeli oluyor. Bu telefonu, ikinci ve üçüncü sırada ise Redmi Note 8 Pro ve realme 6 takip ediyor. Bunun yanında realme ve Samsung markalarına ait diğer modeller yine bu listede de görülüyor.


Kaynak
 
Reklam
Üst