Çözüldü Oyun alanı çalışmıyor

yusufzozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
oyun alanı silinmedi yüklü bir şekilde duruyor uygulamaya giriş yapıp pubg'ye giriyorum fakat oyun alanı çalışmıyor birden oldu bu normalde oyun esnasında bildirimler engellenirdi ancak oyun modu çalışmadığı için olmuyor oyun modundan oyuna giriş yapıyorum yine çalışmıyor çözümü nedir bilen var mı?

Çözüm
bende reno2z kullaniyorum oyun alani bende calisiyor.Önce oyun alanina girip sag altta bulunan ikondan cagri bildirim ayarlarini istegine gore ayarlayim oynadiginiz oyuna oyun alanindan giris...

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
oyun alanı silinmedi yüklü bir şekilde duruyor uygulamaya giriş yapıp pubg'ye giriyorum fakat oyun alanı çalışmıyor birden oldu bu normalde oyun esnasında bildirimler engellenirdi ancak oyun modu çalışmadığı için olmuyor oyun modundan oyuna giriş yapıyorum yine çalışmıyor çözümü nedir bilen var mı?
Önbelleği ve verileri silmeyi deneyiniz.

Upvote 0

sezgin_

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
bende reno2z kullaniyorum oyun alani bende calisiyor.Önce oyun alanina girip sag altta bulunan ikondan cagri bildirim ayarlarini istegine gore ayarlayim oynadiginiz oyuna oyun alanindan giris yaptiktan sonra deneyiniz...

Upvote 0
Çözüm