Oyun alanı

Hellsing

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yanlışlıkla oyun alanı uygulamasını sildim. Sıfırladım telefonu ama uygulama gözükmüyor. Nasıl indirebilirim tekrar yardımcı olur musunuz ?

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Teşekkür ederim. Peki bu uygulama yeni versiyonlarda güncelleniyor mu otomatik ? Ayrıca virüs Total ney :D
Paket adında bir değişiklik olmadığı için yeni güncellemelerde sıkıntı oluşmayacaktır. VirusTotal ise .apk, .exe vb. uzantılarının içinde herhangi bir zararlı yazılım varsa onu bulup bildirir. Dosya tertemiz olsa bile ben yine bırakmak istedim :)

Upvote 0

Hellsing

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Paket adında bir değişiklik olmadığı için yeni güncellemelerde sıkıntı oluşmayacaktır. VirusTotal ise .apk, .exe vb. uzantılarının içinde herhangi bir zararlı yazılım varsa onu bulup bildirir. Dosya tertemiz olsa bile ben yine bırakmak istedim :)
Çok teşekkürler o halde indirdim açtım sorunsuz. Ben cod mobile oynuyorum oyunu başlatırken 60 hatta 70 FPS gözüküyor. Ama oyun içinde en fazla 35 FPS. Neden böyle bi fikrin var mı acaba seni bulmuşken rahat bırakmam :D

Upvote 0

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Çok teşekkürler o halde indirdim açtım sorunsuz. Ben cod mobile oynuyorum oyunu başlatırken 60 hatta 70 FPS gözüküyor. Ama oyun içinde en fazla 35 FPS. Neden böyle bi fikrin var mı acaba seni bulmuşken rahat bırakmam :D
Call of Duty Mobile oyununu oynamadığım için pek bilmiyorum. Ama optimizasyon sorunudur büyük ihtimalle. Bu cihazla 35 fps almanız (sorun olmadığı sürece) imkansız.

Upvote 0