Oyun İçin Güncelleme Bekleyenler(ÇÖZÜM)

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Yazılım ile alakalı evet fakat sadece reno 4 lite da olduğu için yine mobile legends oyununda olduğu gibi farklı bir cihaz olarak görebilse bu sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum
Farklı cihaz olarak görmesi çok ayrı bir şey. Wild Rift sorunu ColorOS yazılımının içinde olan bir sıkıntı, düzeltilmesi için geliştirici ekibinin yazılım güncellemesi göndermesi gerekiyor. Wild Rift ve Mobile Legends uygulaması arasında yazılımsal olarak çok fark var. Ayrıca bu sorun sadece Reno 4 Lite telefonunda değil, bütün Helio P işlemcilerinde olan bir sıkıntıydı. Wild Rift kendi cihazınızı farklı bir cihaz olarak görse bile yine aynı hatayı almaya devam edeceksiniz.

OppoReno4LiteSahip

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo reno 4 lite kullanıcısıyım. Wildrift , Pubg , Mobile Legends gibi uygulamarı x8sandbox üzerinden açacaksınız ve güncelleme gelene kadar bu şekilde oynayacaksınız , bende dahil. Ben videoda mobile legends için nasıl 60 fps olacağını anlattım sizde wildrift yükleyeceksiniz ve iyi oyunlar.
Hocam merhabalar herşeyi dediğin gibi yaptım 45 fps ye ulaştım pubg mobile için yalnız bir sorun var 10-15 dakka süreyle oyundan atıyor 8x in kendi ana ekranına düşüyorum silip tekrar yüklemeyi denedim yine aynı sorun sebebi ne olabilir ve bu arada total commander uygulamasınıda indirip denedim dosyalar gözüküyor evet ama herhangi bir değişiklik yapmaya izin vermiyor.Yardımcı olmanı ümit ediyorum eline sağlık şimdiden.

notag61

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hocam merhabalar herşeyi dediğin gibi yaptım 45 fps ye ulaştım pubg mobile için yalnız bir sorun var 10-15 dakka süreyle oyundan atıyor 8x in kendi ana ekranına düşüyorum silip tekrar yüklemeyi denedim yine aynı sorun sebebi ne olabilir ve bu arada total commander uygulamasınıda indirip denedim dosyalar gözüküyor evet ama herhangi bir değişiklik yapmaya izin vermiyor.Yardımcı olmanı ümit ediyorum eline sağlık şimdiden.
Kardeşim merhabalar total commander uygulamasıyla görebiliyorsun evet ama malesef reno 4 lite serisinde erişim izni yok vermiyorlar hepsinin tek bir çözümü root atmak ama root için de gerekli olan bootloader kilidi oppo onada izin vermiyor loader kilidini açamıyorsun bu durumda rootda atamıyorsun. 45 fps yinede az olmuş 8x i oyun alanına yükleyip oyun alanından giriş yapmanı tavsiye ederim. Oyundan atması konusunda birşey söyleyemiyeceğim ben tek çözümü telefonu satmakta buldum malesef :) ve iphone 8 plus aldım eğer oyun çok oynayan bir insansan ve delay ( gecikme ) , donma , kasma istemiyorsan sende bütçeni ayarlayıp iPhone a geç bence iphone oyun deneyimi çok çok farklı.
Mesajlar birleştirildi:

Kardeşim merhabalar total commander uygulamasıyla görebiliyorsun evet ama malesef reno 4 lite serisinde erişim izni yok vermiyorlar hepsinin tek bir çözümü root atmak ama root için de gerekli olan bootloader kilidi oppo onada izin vermiyor loader kilidini açamıyorsun bu durumda rootda atamıyorsun. 45 fps yinede az olmuş 8x i oyun alanına yükleyip oyun alanından giriş yapmanı tavsiye ederim. Oyundan atması konusunda birşey söyleyemiyeceğim ben tek çözümü telefonu satmakta buldum malesef :) ve iphone 8 plus aldım eğer oyun çok oynayan bir insansan ve delay ( gecikme ) , donma , kasma istemiyorsan sende bütçeni ayarlayıp iPhone a geç bence iphone oyun deneyimi çok çok farklı.
Ve ayrıca şunuda belirtmek istiyorum evet total commanderla data dosyaları görüntülenebiliyor değişim yapılamıyor ama bilgisayarınız varsa bilgisayara usb kablosu ile bağlayıp data dosyalarına istediğiniz gibi herhangi bir ek birşey yapmadan ulaşıp değişim yapabiliyorsunuz...

Son düzenleme: