Çözüldü Oyunda siyah ekran

Onur67

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhabalar oppo reno 4 lite modelinde call of duty oynamaktayım bir süre sonra oyunda grafikler karışıyor siyah gölgeler oluşuyor bazı tepelerde olsun yollarda siyah çizgi gibi hatalar yapıyor sizce neyle alakalıdir

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhabalar oppo reno 4 lite modelinde call of duty oynamaktayım bir süre sonra oyunda grafikler karışıyor siyah gölgeler oluşuyor bazı tepelerde olsun yollarda siyah çizgi gibi hatalar yapıyor sizce neyle alakalıdir
Oyun alaninda dengeli modu acin

fps oyunu oldugu icin normal yada dusuk ayarlarla oynayiniz cunku yuksek fps grafigi hem islemciye hemde bataryaya zarar verir

Upvote 0

Fzt.ogi

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oyun alaninda dengeli modu acin

fps oyunu oldugu icin normal yada dusuk ayarlarla oynayiniz cunku yuksek fps grafigi hem islemciye hemde bataryaya zarar ver
Oyun alanı dengeli modda açarsa daha fazla kasma yaşar FPS oyunlarının çoğunda yüksek modla oynanır. Dengeli modda oynarsa oynadığı oyunun kalitesi düşer ve bu golgelenmeden daha kötü bir durum yine aynı şekilde kasar.
Oppo Reno 4lite FPS oyunlarında kasıyor ve sürekli sorunlar meydana geliyor..

Upvote 0

Onur67

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhabalar oppo reno 4 lite modelinde call of duty oynamaktayım bir süre sonra oyunda grafikler karışıyor siyah gölgeler oluşuyor bazı tepelerde olsun yollarda siyah çizgi gibi hatalar yapıyor sizce neyle alakal

Merhabalar tekrar son gelen güncelleme call of duty grafik hatamı çözdü oyunu full oynuyorum
Mesajlar birleştirildi:

Herkese tavsiye ederim 140mb yakın kararlı güvenlik güncellemesi geldi yaptım call of duty grafik hatalı giderildi oyun da hiç bir şekilde hata almadım teşekkürler tekrar

Upvote 0