• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oyunu oynayın, OPPO Reno kazanın

asK

Forum Kurucusu
Forum Ekibi
Admin
Mesajlar
1,331
Çözümler
20
Puanları
28,350
OPPO bir yarışmayı daha başlattı ve bu sefer OPPO Reno hediye ediyor...

Tüm kullanıcıların Uygulama Marketimizin ne kadar güvenli olduğunu tecrübe etmelerini istiyoruz ve güvenliği çok ciddiye alıyoruz. Güveninizi kazanmak için, size App Market'te ilginç bir güvenlik kampanyası sunuyoruz.
Kampanya, 5 Aralık 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında App Market'te gerçekleştirilecektir.

Bu kampanyada kazanabileceğin ödüller: OPPO Reno ve en iyi markaların kuponları

Kampanyaya nasıl katılınır:
  1. "OPPO Uygulama Marketi" ni açın
  2. Ana sayfada “Sınav” simgesine (Hindistan) veya “Güvenlik Oyunu” simgesine (Endonezya, Malezya, Filipinler, Tayvan, Vietnam, Tayland) tıklayın.

Güvenlik Kampanyası üç bölüme ayrılmıştır:
1. Uygulama Marketi Güvenlik Bilgisi:

Bu kapsamda, App Market güvenliği ve kullanıcıların uygulamaları indirmeleri için % 00 güvenli olduğu hakkında bilgiler bulunmaktadır.

2. Güvenlik Oyunu:
Bu oyun kullanıcının bir çekiçle tüm kötü amaçlı yazılımları, virüsleri vb. öldürmek için 15 saniyeye sahip olacağı ve bir kez 500 puan aldıklarında piyango ve heyecan verici kuponlar kazanmaya hak kazanacaklardır.

3. Quiz Oyunu:
Bu, güvenlik bilgileri bölümümüzden gelen soruların zorluk seviyesine bağlı olarak üç kategoriye bölünmüş eğlenceli bir oyundur ve kullanıcılar 4 sorudan 3'ünü doğru cevapladıktan sonra, bir çekilişe katılma şansına sahip olacaklardır. heyecan verici ödüller kazanın.

Ana faaliyet sayfası için kurallar:
  • 5 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında 20 gün süren güvenlik kampanyasına katılın
  • Bu kampanyada güvenlik bilgisi, güvenlik oyunu ve quiz oyunundan oluşan üç bölüm bulunmaktadır.
  • Kullanıcı sınav ve güvenlik oyunda daha iyi puan için güvenlik makalesini okumak gerekir
  • Quiz oyunu ve güvenlik oyunu kupon kazanmak için şanslı bir çekilişe sahip, kullanıcının şanslı bir çekilişe hak kazanabilmesi için eleme puanlarını alması gerekiyor

Bu tip yarışmaları ve oyunları Avrupa ve Türkiye'de de yapmasını bekliyoruz. Dilerseniz bölgenizi Hindistan'a alarak App Market'i kullanarak bu yarışmaya katılabilirsiniz. Ancak başka ülkede olduğunuzdan ödülü vermeme gibi bir durum çıkabilir...

Oppo'nun bu tip yarışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Reklam
Üst