Yönetim Özel mesaj, e-posta ve DM ile sorulan sorular hk.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Merhaba sevgili OPPO kullanıcıları

Forumu kurarken amacımız cihaz ile ilgili bir sorun olduğunda diğer tüm OPPO kullanan kişilere paylaşıp, bilen birisinin sizi çözüme ulaştırması ve aynı sorundan muzdarip birçok kişiye de çözüm kaynağı olmasıydı. Amacımız doğrultusunda forum kurallarımızda da mevcut olan bir konuyu genişletmek istiyorum.

Forum Kuralları:
12- Sorularınızı, sorununuz için yardımlarınızı uygun bölümlere konu açınız. Herhangi bir forum yetkilisine sorununuz için özel mesaj yoluyla ulaşmayın.

Forum kurallarımızın 12. maddesi şudur: Forumun asıl amacı siz in sorununuzu diğer herkese ulaştırıp çözüm bulmanızı kolaylaştırmak ve aynı sorunu yaşayan kişilere kaynak olmak olduğundan ötürü, özel mesaj yoluyla yönetime veya yetkiliye soru sormak yasak. Bu madde ayrıca şunları da kapsıyor:

FORUM AMACIMIZ DOĞRULTUSUNDA HİÇBİR ŞEKİLDE FORUMDAN ÖZEL MESAJ, İLETİŞİM FORMU/E-POSTA, SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN SORULAN HİÇBİR SORUNUNUZ İÇİN SİZE GERİ DÖNÜŞ SAĞLANMAYACAKTIR. Lütfen sadece kendinizi düşünmeyin, aynı sorunu yaşayan birçok üye olabilir ve AYRICA BİZE BU ŞEKİLDE ULAŞMAK SİZİM İÇİN FORUMA KONU AÇIP SORUNA ÇÖZÜM ARAMAKTAN DAHA FAZLA VAKİT KAYBI OLACAKTIR. Foruma yazdığınız konuları herkes görebiliyor ve bu sayede bilen birisi size çözümü ulaştırabilir. Siz bize e-posta veya diğer yollarla şahsen sorduğunuzda sadece üst yönetim görüyor, diğer insanlara bir faydası dokunmuyor.

Bu konu açıldığından itibaren hiçbir şekilde size bu durumu hatırlatmak için bile otomatik yanıtlar harici geri dönüş sağlanmayacaktır. Sonra gelip ilgilenmiyorsunuz diyecek olan kişilere peşinen duyurumuzdur.

İyi forumlar

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Günceldir.