Çözüldü Pc Connect Neden kullanamıyoruz ?

Em1rkan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Merhaba *Pc Connect* özelliğini neden kullanamıyoruz ? Veya kullanabilen varmı.
Oppo Reno 3 telefonumda Coloros 12.1 kurulu son güncellemesi de yapılmış halde uygulama sistem uygulamalarında gözüküyor ama bildirim panelinde Gözükmüyor veya aktif değil, aktif olarak ne zaman kullanacağız acaba ?.

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Oppo Reno 3 telefonumda Coloros 12.1 kurulu son güncellemesi de yapılmış halde uygulama sistem uygulamalarında gözüküyor ama bildirim panelinde Gözükmüyor veya aktif değil, aktif olarak ne zaman kullanacağız acaba ?.
Ben telefonumu bilgisayara yansıtabiliyorum sizidede olması gerekiyor.

ahmetsa

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
PC connect son güncelleme sonrası hata vermeye başladı bilgisayarda PC connect i açtığınızda ağ bağlantısınin gittiğini göreceksiniz haliyle bağlantı sağlamıyor sonrasında baglanti geliyor ama hata algıladığı bağlanmıyor tekrar deneyince yine aynı hata ile karsilasiyoruz biraz karışık oldu fakat uygulamada sorun var diyelim olsun bitsin

birkullanıcı

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Realme
realme 7 pro kullanıyorum ve pc connect çalışıyor bende. ayarlarda veya bildirim penceresinde bağlantı tuşu çıkmıyor bazen ama bilgisayara pc connect indirip kurduktan sonra karekodu açıp, telefondan da karekod okuma uygulamasıyla kodu tararsanız normal şekilde bağlanıyor. ben genel olarak böyle bağlanıyorum. telefondan karekod taramak için microsoft edge veya google lens kullanabilirsiniz.

Em1rkan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
realme 7 pro kullanıyorum ve pc connect çalışıyor bende. ayarlarda veya bildirim penceresinde bağlantı tuşu çıkmıyor bazen ama bilgisayara pc connect indirip kurduktan sonra karekodu açıp, telefondan da karekod okuma uygulamasıyla kodu tararsanız normal şekilde bağlanıyor. ben genel olarak böyle bağlanıyorum. telefondan karekod taramak için microsoft edge veya google lens kullanabilirsiniz.
Gerçekten de çalıştı PC connect bağlanabilidim teşekür ederim.