Çözüldü Pubg fps

Tıfılfare

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim benim pubg mobile fps sorunum var telefon reno 4 lıte acaba fps artrırmak için izleyebileceğim bir yol var mı veya yardım edecek fps yükseltmeyi bilen birileri var mı bu konu da çünkü 30 fps den yukarı alamıyorum ve bazen ise 15 fps e kadar düşüyor daha önce ki 4 senelik cihazımda aşırı akıcılık güzel fpsler alıyordum oyunlarda bu konu da bana yardım edebilecek birileri var mı?

Çözüm
Pubg Mobile da 30 FPS nin üzerine çıkmanın imkanı yok.Çünkü gfx tool Android 11sürümündeki Oppo telefonlar da çalışmıyor. Android 11 güncellemesi dosya erişimini yasaklayan bir kilit ile geliyor.Gfx tool Pubg dosyasına ulaşamadığı için doğal...

Yasin Yılmaz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Pubg Mobile da 30 FPS nin üzerine çıkmanın imkanı yok.Çünkü gfx tool Android 11sürümündeki Oppo telefonlar da çalışmıyor. Android 11 güncellemesi dosya erişimini yasaklayan bir kilit ile geliyor.Gfx tool Pubg dosyasına ulaşamadığı için doğal olarak çalışmıyor.Ama cihazın Android 10 ise Gfx tool ile 60 FPS oynayabilirsin.

Upvote 0
Çözüm

Reno2z

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Pubg Mobile da 30 FPS nin üzerine çıkmanın imkanı yok.Çünkü gfx tool Android 11sürümündeki Oppo telefonlar da çalışmıyor. Android 11 güncellemesi dosya erişimini yasaklayan bir kilit ile geliyor.Gfx tool Pubg dosyasına ulaşamadığı için doğal olarak çalışmıyor.Ama cihazın Android 10 ise Gfx tool ile 60 FPS oynayabilirsin.
Config ile çok basit 90fps oluyo tabi 60 da oynuyosun ama 90fps yazıyor yine de görüntüsü yeter

Upvote 0