Yardım Realme google lens sorunu

Hcayir

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Realme
Realme 6i telefonumda yüklü olan google lensi programların arasında bulamıyorum. Programı tek çalıştırabildiğim yer google play store. Başka yerden bulamıyorum. Google play store da yüklü görünüyor. Oradan kaldırıp tekrar yüklemek istedim. Ama kaldır butonu yok. Nasıl programların olduğu yere simgesini atabilirim?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Realme 6i telefonumda yüklü olan google lensi programların arasında bulamıyorum. Programı tek çalıştırabildiğim yer google play store. Başka yerden bulamıyorum. Google play store da yüklü görünüyor. Oradan kaldırıp tekrar yüklemek istedim. Ama kaldır butonu yok. Nasıl programların olduğu yere simgesini atabilirim?
Kameranızı açınız>sağadoğru kaydırınız> daha fazla seçiniz>Google lens göreceksiniz.

Ayarlar> uygulama yönetimi>uygulama listesi> buraya arama çubuğuna bulmak istediğiniz uygulamayı yazınız çıkar.

Ekte görüldüğü gibi.
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyalar

• upload_2021_04_23_22_37_21_030.jpg
    upload_2021_04_23_22_37_21_030.jpg
    350.8 KB · Görüntüleme: 10
Upvote 0

Hcayir

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Realme
Kameranızı açınız>sağadoğru kaydırınız> daha fazla seçiniz>Google lens göreceksiniz.

Ayarlar> uygulama yönetimi>uygulama listesi> buraya arama çubuğuna bulmak istediğiniz uygulamayı yazınız çıkar.

Ekte görüldüğü gibi.
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:
Mesajlar birleştirildi:

Resimde göruldüğü gibi kamerada yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-24-01-20-02-26.jpg
    Screenshot_2021-04-24-01-20-02-26.jpg
    368.8 KB · Görüntüleme: 11
Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Programı kaldırıp tekrar yükledim yine gelmedi. Ayarlarda simge görünmesin gibi bir ayar yokki. Devredışıda bırakmadım.

Bunu yaptınız mı? Uygulama mevcut ise çıkar zaten yazınca.

Upvote 0

Hcayir

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Realme

Bunu yaptınız mı? Uygulama mevcut ise çıkar zaten yazınca.
Orada görünüyor da masaüstünde neden çıkmıyor ( masaüstü kelimesini zoraki kullandım başka türlu izah edemedim) Oraya nasıl atabilirim

Upvote 0