Yardım Rehber ve arama kayıtları

ExSeLaNCe

Taze Üye
Üye
Cihaz
A15
Tarafımıza gelen veya tarafımızdan giden veya çağrı bırakılan numaraların hepsi bir arada olduğu için herhangi bir şekilde tekrar dönüş lisansı olmadan ve her seferinde daha önce aramış olduğunuz numarayı dikkatli bir şekilde arayarak tespit etmek zor diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi basitleştirilmesi gerektiği kanaatindeyim. Gelen giden cevapsız gibi aramaların ayrılması ve ihtiyaç dahilinde kullanılması uygundur. Bu konuda güncelleme talep ediyoruz işimizi zorlaştırmayın kolaylaştırın.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tarafımıza gelen veya tarafımızdan giden veya çağrı bırakılan numaraların hepsi bir arada olduğu için herhangi bir şekilde tekrar dönüş lisansı olmadan ve her seferinde daha önce aramış olduğunuz numarayı dikkatli bir şekilde arayarak tespit etmek zor diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi basitleştirilmesi gerektiği kanaatindeyim. Gelen giden cevapsız gibi aramaların ayrılması ve ihtiyaç dahilinde kullanılması uygundur. Bu konuda güncelleme talep ediyoruz işimizi zorlaştırmayın kolaylaştırın.
Yani arama kayıtlarının daha detaylı olması ayrıştırılmasını mı ? İstiyorsunuz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bunun için oppo müşteri hizmetleri aramalısınız yada oppo ya mail atmalısınız istek ve öneri bölümüne.

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba

İstek ve önerilerinizi bu mail adresine yazabilirsiniz: support.tr@oppo.com

Upvote 0