Reno 2z 10.10.2020 güncelleme

trcellchuck

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
bu son yaptığımız güncelleme ile aynı mı? aynı sürüm numarasıyla yeni bir güncellenme yayınlanıyor mu? yada telefondan olmayan sadece siteden indirilen bir güncelleme oluyor mu?

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir yeni güncelleme daha haydi hayırlısı.. Bildirim olarak düşmedi arkadaşlar sitesinde var bilginiz olsun indirip kendiniz yükleme yapmanız gerekiyor.. Ağ kalitesi ve kullanıcı deneyimleri iyileştirilmiş
Kanka c36 bana 1 ay önce geldi bu güncellemede bağzı sorunlar var diye dağıtımı iptal etmişti sitedeki tamamlanmış hali ben güncelledim 1 2 hafta sıkıntılı geçti optimizasyon sonra küçük bir güncelleme daha geldi onu bunu bırakın bu android 11 gelmedi yav bı colors 7.2 de yolamadılar

Mozcan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kanka c36 bana 1 ay önce geldi bu güncellemede bağzı sorunlar var diye dağıtımı iptal etmişti sitedeki tamamlanmış hali ben güncelledim 1 2 hafta sıkıntılı geçti optimizasyon sonra küçük bir güncelleme daha geldi onu bunu bırakın bu android 11 gelmedi yav bı colors 7.2 de yolamadılar
Android 11 ve coloros 11 2021 in ilk çeyreğinde dağıtılcak bizim cihazlar için.. Nerden baksan 3-4 ay daha var yani

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Android 11 ve coloros 11 2021 in ilk çeyreğinde dağıtılcak bizim cihazlar için.. Nerden baksan 3-4 ay daha var yani
Bu tarihler Avrupa ülkeleri için geçerli değil, güncellemenin bize ulaşmasına ortalama 7-8 aylık bir süreç var. Hatta 2021 yılının ilk çeyreğinde official(resmi) sürüm değil, beta(test) sürümü yayınlanacak.

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ohoo daha color os 7 yeni geldi bir durun android 11 en erken 2021 ağustosta gelir.