Video Reno 2Z ColorOS 7 Güncelleme nasıl yapılır

Dadaylı

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
@Tiofix kullanıcımızın hazırladığı video sayesinde sabırsızlanan arkadaşlar nasıl ColorOS 7 güncelleme yapılır öğrenebilirler.

Nasıl yapılacağı hakkında sorularınızı lütfen özel mesaj ile değil, bu konunun altına cevap yazarak sorunuz. Herkes görsün ki faydalanabilsinler. Ne kadar çok paylaşırsak o kadar kişi faydalanacaktır.

YouTube kanalımıza aşağıdan abone olmayı unutmayın!

İmei 24 tü 25 oldu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-02-14-18-04-24.png
    Screenshot_2020-07-02-14-18-04-24.png
    76.4 KB · Görüntüleme: 40

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Arkadaşlar bu işlem farklı cihazlarda yapılamıyor şu an sanırım değil mi? Bir de seri no (böyle mi deniliyor bilmiyorum) A.52 ise mesela geçeceğimiz ülkenin romunda bu sayı daha mı büyük olmalı?

W

wittroc

Guest
Arkadaşlar bu işlem farklı cihazlarda yapılamıyor şu an sanırım değil mi? Bir de seri no (böyle mi deniliyor bilmiyorum) A.52 ise mesela geçeceğimiz ülkenin romunda bu sayı daha mı büyük olmalı?
Romunun yüksek olması gerekmiyor. Farklı cihazlarda yapılıyor mu bilmiyoruz çünkü sadece Reno 2Z'de denedik.

Ligarba

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bu videoda anlatılanların hepsini yaptım fakat güncelleme kısmında hala android 9 coloros6.1 görünüyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-14-15-23-37-91.png
    Screenshot_2020-07-14-15-23-37-91.png
    83.7 KB · Görüntüleme: 30
W

wittroc

Guest
En son sürüm o görünüyordu Hindistan kısmında bunu kurduktan sonra A23 sürümünü indirdim ama yüklenmiyor bir kısımdan sonra hata veriyor.. Ne yapmam gerekir sizce yardımcı olabilirmisiniz.? Tekrar türkiye güncellemelerini alabilsem bari
Tekrar Türkiye sürümüne dönmek için Türkiye'de A.25 üzeri bir sürüm yayınlanması gerek.