Reno 2z Dolby çalışmıyor

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Ses degismiyor ses ses
Ses'in değişmesini anlamanız için bass gibi özellikleri iyi ileten bir kulaklık almanız gerekiyor. Bende seçtiğimde ses değişiyor ama 'extreme' bir seviyede değil. Sizde bu özellik çalışmıyorsa güncelleme bekleyeceksiniz. Son olarakta burası bir forum ve 'insan' gibi konuşuyorum, sorununuzu anlamaya çalışıyorum. Sizin yazdığınız ise "Ses degismiyor ses ses", anlama kıtlığım yok merak etmeyin.

Son düzenleme:

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Pardon bende kapalıymış özellik :) Şimdi açtım. Ses de değişiyor anlaşılıyor tonun değiştiği. Ben de tam çalışıyormuş gayet :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-20-13-45-53-46.jpg
    Screenshot_2020-09-20-13-45-53-46.jpg
    105.8 KB · Görüntüleme: 34

codeee11

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Ses degismiyor ses ses

Şöyle bir şey deneyebilir misiniz?

1- Bir .mp3 dosyası indirin.
2- Oppo'nun orijinal müzik uygulamasına girin.
3- İndirdiğiniz .mp3 açın.
4- Sağ alttaki üç nokta'ya basınız. Ardından "Ses Efekti: Dolby"e basınız.
5- Çıkan ekrandaki ayarları değiştirerek "Dolby"nin çalışıp çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz.

Seyfullah83

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende durum böyle. Burda bile işlevsiz.
Harf reset atıp öyle deneyin
Screenshot_2020-09-23-13-11-41-55_345bb2134bfb84a7decceb0b36861421.jpg

swatxxx

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 10x Zoom
Lütfen ekran görüntüsünü gönderebilir misiniz?
Mesajlar birleştirildi:

Çünkü hoparlör kısmı bu özelliği desteklemiyor. Sadece kulaklık için bu özellik :) ColorOS 6 içinde aynı şekildedir.
Destekliyor kardeş pasif gözüküyor çünkü aktif çalışması gerekiyor hoparlörde kulaklıkta kapatma seçeneği var oppo 10x zoom var bende çalışıyor sıkıntı yok

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Destekliyor kardeş pasif gözüküyor çünkü aktif çalışması gerekiyor hoparlörde kulaklıkta kapatma seçeneği var oppo 10x zoom var bende çalışıyor sıkıntı yok
Dostum, Android 10 ve aşağısında kulaklık olmadan çalışmıyor. Kulaklık olmadığında bazen aktif olarak gözüküyor ama ses değişikliği olmuyor.