Reno 2Z'de Hd destekleyecek yazılım var ama Netflix vermiyor.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Arkadaşlar herkese merhaba, bunu 1 ay önce keşfettim tek başıma denedim ama olmadı. Sizlerde yardım ederseniz topluluğumuzla ses getirebiliriz. Oppo Reno 2Z'de Netflix için HD destek verecek yazılım olan videwine l1 sertifikası var ama uygulama l3 yazıyor ne yazık ki. Netflix destek vermediği için sd oynatıyor. Sizde yardım ederseniz belki duyarlar bizi. Ya müşteri hizmetlerinden ya da online chatten bunu yazarsanız anlarlar bizi;
''Oppo Reno 2Z telefonumuzda HD açacak yonga ve sertifika var ama Netflix tarafından verilmesi gerekiyor. Sitenizden de baktığım da uyumlu yongalar içinde MediaTek MT6779 (Helio P90) yani benim telefonun işlemcisi var. Telefonun kendisinde ise Widevine L1 var ama Netflix uygulamasında L3 yazıp maksimum oynatma desteğine SD yazıyor. Netflix'in Oppo Reno 2Z (CPH1951) modeline destek vermesini istiyorum. Teşekkürler.''
Herkes böyle yazıyı ya 0850 390 74 44 müşteri hizmetlerini arayıp söylerse ya da sitede ki canlı destek hattına söylerse bizi dinlerler.

W

wittroc

Guest

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Hocam konuyu da listeyi de biliyorum zaten sorun yok, sonuçta desteklenen işlemcilerden Reno2Z de var ama destek vermiyor. Dediğim gibi herkes arayıp söylerse duyarlar bizi

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Pek etki edeceğini sanmıyorum, ama keşke olsa. Denemeye değer tabii.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Denemeye değer ama işe yarar mı bilemem hocam. Yine de bu konuyu aktif tutalım, ne kadar kişi ararsa o kadar şansımız var
Kesinlikle hocam, ben haftada bir chatten yazıp ardından arıyorum :D Sözde iletiyorlar dediklerimi ve sözde dinleniyormuş söylediklerimiz. Belki bir gün HD izleyebiliriz.
Mesajlar birleştirildi:

Pek etki edeceğini sanmıyorum, ama keşke olsa. Denemeye değer tabii.
Yarın sabah tekrardan arayıp yazacağım, sonuçta işlemci desteği var telefona da vermeli...

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Kesinlikle hocam, ben haftada bir chatten yazıp ardından arıyorum :D Sözde iletiyorlar dediklerimi ve sözde dinleniyormuş söylediklerimiz. Belki bir gün HD izleyebiliriz.
Mesajlar birleştirildi:

Yarın sabah tekrardan arayıp yazacağım, sonuçta işlemci desteği var telefona da vermeli...

Haklısınız, birlik olup deneyelim bizde

W

wittroc

Guest
Mesajlar birleştirildi:

Normalde standart paket kullanıyordum HD desteği için ama çoğunlukla telefondan izlediğimden temel pakete geçtim. Umarım gerçekten iletiyorlardır

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Normalde standart paket kullanıyordum HD desteği için ama çoğunlukla telefondan izlediğimden temel pakete geçtim. Umarım gerçekten iletiyorlardır
Bende papara kampanyası ile geçtim hd pakete, daha sonra farkettim ama pc'den de izlediğim için geri dönmüyorum temel pakete. Saklıyorum dursun diye hd olursa devam ederiz umarım