Yardım Reno 4 Coloros 12.1 Geldi Sorunlar Problemler

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar Merhaba, Reno 4 ün 12.1 güncellemesi ille ilgili gelişme varmı zira 4 lite lere gelmeye başlamış. Daha üst seviye olmasına rağmen henüz gelen birşey yok.
Özellikle sürümCPH2113_111_F08 olan serilerde bataryada ciddi sorun var. Bununla ilgili son durum nedir.

Salih6969

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Coloros 12 de çıkan problemler 1 wifi baglanmiyor 2 şarj çabuk bitiyor 3 cihaz donma kasmalar başladı 4 batarya çabuk bitiyor vb bunların hiç biri iyileştirilmesi 12.1 le bana kayan pencere yok bilmem saat uygulaması gerek değil bana batarya uygulaması wiffi çabuk bağlanacak cihazda donma kasma kalkicak bunların iylestirilmsi lazım Türkiye'de kaç bin oppo kullanıcısı var sen bunların bir cogunu kandırıyorsun oppo eğer cihazını reklamını yapıp millete bu cihazı satıyorsun ozaman insanları memnun ediceksin enayi yerine koymaya aksın müşteri hizmetlerini arayıp coloros 12 den sonra bu problemleri yaşadık kullanıcı olarak müşteri hizmetlerinin dediği laf bir siz bu şikayetleri yapıyorsunuz diyor arkadaşlar opo müşteri hizmetlerini arayıp sorunları demiyormuwunuz burda yazmanızın bir manası yok sorunları arayıp müşteri hizmetlerine söylemeniz lazım ya biz kullanıcılar yalancı ya da müşteri hizmetleri kimse kusura bakmasin

Upvote 0

tnkclml

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4
Coloros 12 de çıkan problemler 1 wifi baglanmiyor 2 şarj çabuk bitiyor 3 cihaz donma kasmalar başladı 4 batarya çabuk bitiyor vb bunların hiç biri iyileştirilmesi 12.1 le bana kayan pencere yok bilmem saat uygulaması gerek değil bana batarya uygulaması wiffi çabuk bağlanacak cihazda donma kasma kalkicak bunların iylestirilmsi lazım Türkiye'de kaç bin oppo kullanıcısı var sen bunların bir cogunu kandırıyorsun oppo eğer cihazını reklamını yapıp millete bu cihazı satıyorsun ozaman insanları memnun ediceksin enayi yerine koymaya aksın müşteri hizmetlerini arayıp coloros 12 den sonra bu problemleri yaşadık kullanıcı olarak müşteri hizmetlerinin dediği laf bir siz bu şikayetleri yapıyorsunuz diyor arkadaşlar opo müşteri hizmetlerini arayıp sorunları demiyormuwunuz burda yazmanızın bir manası yok sorunları arayıp müşteri hizmetlerine söylemeniz lazım ya biz kullanıcılar yalancı ya da müşteri hizmetleri kimse kusura bakmasin
Ayni problemler devam ediyor anladigim kadariyla

Upvote 0

rasit.yilmazz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Arkadaşlar bu 12.1 de gelen güncellemede, hızlı dönüş özelliğinde saat uygulaması özelliği gelmiş ama bu tam olarak ne oluyor?

Upvote 0

edmin

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
Reno 4 güncelleme 12.1 güncellemesi
Screenshot_2022-07-01-07-28-30-37_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg
Screenshot_2022-07-01-07-28-26-31_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg

Upvote 0

furkansahan38

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4
12.1 güncelledim pil yukarıda gözükmüyor yüzdesi hele hiç gözükmüyor bende mi böyle sadece bulamadım

Upvote 0