Reno 4 lite c30 yeni pil tüketimi için iyileştirme güncellemesi

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 lite modeline 171 mb lık güncelleme geldi. Pil ömrü hakkında yollandığı belirtilmiş umarım düzelir pil sorunu.
Arkadaşlar kimler guncelledi bilgi verir misiniz pil durumu nasıl var mı gelisme ekran süreleri sifirlanmiyordu şimdi sifirlaniyor mu bu ikisinin durumu nedir bilgi verir misiniz

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar kimler guncelledi bilgi verir misiniz pil durumu nasıl var mı gelisme ekran süreleri sifirlanmiyordu şimdi sifirlaniyor mu bu ikisinin durumu nedir bilgi verir misiniz
Kardeşim ekran süresi hâlâ sıfırlanmıyor %100 şarj ettikten sonra ayarlar>pil girdikten sonra şarja tak çıkar yapınca sıfırlanıyor yani o konuda bi gelişme yok. Diğer türlü ilk başta iyi gelmişti bana ama çok ahım şahım bir gelişme yok. Aynı tas aynı hamam. Opponun bu güncellemeleri yollarken hangi kafada olduğu merak konusu hâlâ bende. Ha ama yine de yapabilirsin güncellemeyi daha kötüye gitmedi bende belki sizde iyi yönde eğilim gösterir bilemem.

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ekran açık kalma süresi düzelmemiş, hala saçma sapan veriler gösteriyor.. pil durumu da (1,5 gündür deniyorum) güncelleme öncesiyle aynı.. Henüz farklı bir sorun çıkmadı ama dediğim gibi henüz 1,5 gündür deniyorum, umutluyum bu güncellemede de birşeyler bozulmuştur, yakında çıkar meydana..

aydın34

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Gözüme çarpan bir şey yok şu anlık olursa zaten burdan yazarım şarj sadece erken bitiyordu şimdi biraz daha geç bitiyor sanki şu an

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Güncellemeyi dün itibariyle geldi yaptım sanki bir tık iyileşme var gibi şuan son şarj süresinden sonraki durum 1 gün 13 dk bende bakalım durumları paylasicam

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Güncellemeyi dün itibariyle geldi yaptım sanki bir tık iyileşme var gibi şuan son şarj süresinden sonraki durum 1 gün 13 dk bende bakalım durumları paylasicam
Nasil bir gün yani sizde ekran süreleri sıfırlanıyor mu yeni guncellemeyle sifirlanip da mı 1 gün süre aldınız ?
Birde pilde yeni hissettiğiniz uzun gitme şansı var mı