Tartışma Reno 4 Lite Coloros 11 Son Güncelleme

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Herkeze Merhaba Form ;

Son Güncelleme Yaklaşık 2 Haftadır Kullanıyorum Deneyimlerim Diğer Sürüme Göre Şarj Biraz Daha İyi Cihaz Biraz daha Stabil Gibi Görünüyor Ben Baya Bir Cihazı Yorsamda Aldığım Sonuçlar Güzel Sizlere Pil Tüketimi Ve Güncelleme Detaylarının Fotoğrafları Paylaşıyorum Saygılar..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-23-01-51-42-38.jpg
    Screenshot_2021-05-23-01-51-42-38.jpg
    237.1 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2021-05-23-01-52-14-70.jpg
    Screenshot_2021-05-23-01-52-14-70.jpg
    230.4 KB · Görüntüleme: 23

Contile

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Sizinki çok iyi,benim telefonda durum kötü...
Screenshot_2021-05-22-22-06-41-74.jpg

Contile

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Evet Ben Mesela Oyun Oynamam Cihaz İle Sosyal Medya Zaten Yok Instagram, Facebook Vs Cihazı fazla yorucak uygulama YouTube edit programları var yani ben son gelen güncelleme den memnun gibiyim
Ben hiç oyun oynamıyorum,sadece Chrome ve biraz sosyal medya,pil tasarrufu açık,ekran parlaklığı minimum da,4,5 G yı bile 3 yaptım,bu şartlarda bile 4-5 saat bence iyi sayılmaz,araştırırken internet de bu konudaki şikayetlerin hiç de az olmadığını gördüm.Bu konuda, firma yöneticilerinin bir çözüm geliştirmeleri gerekiyor,yoksa marka nın kronik problemi diye halk arasında yayılırsa,satışları büyük darbe alır...
Mesajlar birleştirildi:

Screenshot_2021-05-12-20-08-14-93.jpg

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben hiç oyun oynamıyorum,sadece Chrome ve biraz sosyal medya,pil tasarrufu açık,ekran parlaklığı minimum da,4,5 G yı bile 3 yaptım,bu şartlarda bile 4-5 saat bence iyi sayılmaz,araştırırken internet de bu konudaki şikayetlerin hiç de az olmadığını gördüm.Bu konuda, firma yöneticilerinin bir çözüm geliştirmeleri gerekiyor,yoksa marka nın kronik problemi diye halk arasında yayılırsa,satışları büyük darbe alır...
Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 3093
O zaman Bir GENPA Servisine Götürmeniz Tavsiye edebilirim bendede bu şekilde sorun olmuştu oraya götürdüm 2 günlük yasak sonrası pazartesi teslim aldım ve gayet stabil oldu ondan sonra cihazim

Contile

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Cevabınız için teşekkür ederim.Takdir edersiniz ki 1 ay lık cihazı servise götürmek hiç hoş değil.Stabil oldu derken yaklaşık kaç saat farketti önceki durum ile paylaşabilirsiniz...

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Cevabınız için teşekkür ederim.Takdir edersiniz ki 1 ay lık cihazı servise götürmek hiç hoş değil.Stabil oldu derken yaklaşık kaç saat farketti önceki durum ile paylaşabilirsiniz...
Benim cihazımda 2 aylık iken götürdüm servise serviste 2 gün kaldı hafta sonu aldığımda yeniden sistem kurulmuş sıfırlanmış bir şekilde aldım Etiler -Genpa Bu Konuda Yardımcı Oldu Sağolsunlar Android 10 varken cihazlar daha stabildi sanırım 11 ile kafayı yedi bir cok kişinin benimkiside dahil valla Oppo Gayet Memnunum iOS Tan Geçtim bu cihaza dediğim gibi isterseniz bir servise götürün yinede siz bilirsiniz

Contile

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Benim cihazımda 2 aylık iken götürdüm servise serviste 2 gün kaldı hafta sonu aldığımda yeniden sistem kurulmuş sıfırlanmış bir şekilde aldım Etiler -Genpa Bu Konuda Yardımcı Oldu Sağolsunlar Android 10 varken cihazlar daha stabildi sanırım 11 ile kafayı yedi bir cok kişinin benimkiside dahil valla Oppo Gayet Memnunum iOS Tan Geçtim bu cihaza dediğim gibi isterseniz bir servise götürün yinede siz bilirsiniz
Tavsiyeniz için teşekkür ederim...
Mesajlar birleştirildi:

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Servis de Android 10 u tekrar yükledilermi acaba...

Son düzenleme: