Reno 4 lite güncelleme

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Şarjda düzelme yok aynı boş güncelleme olmuş fark eden bişey yok

Ömer faruk çpk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu arada hava durumunu kullanabiliyor musunuz ben kullanamıyorum çünkü sürekli hata veriyor
Mesajlar birleştirildi:

Bide şimdi yeni bir güncelleme daha gelecek mi gelmeyecek mi gelmeyecekse o 2.89 gb ne için sürekli aramaktan bıktım valla oppo yu
Mesajlar birleştirildi:

Bide şimdi yeni bir güncelleme daha gelecek mi gelmeyecek mi gelmeyecekse o 2.89 gb ne için sürekli aramaktan bıktım valla oppo yu

İzzetOguz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Şarjda bende problem yok gayet normal bu 500mb olan güncellemeyi yaptım şarj gayet iyi

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Sarj bende de iyi.
Guncelleme millet bi oyun oynuyor onunla ilgili olabilir.

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bugün itibariyle tam bir aydır Reno 4 Lite kullanıyorum, iphone den geçtim, iosa göre yavaş, karışık ve anlaşılmaz geldi.
2 gün önce 547 MB lik güncellemeyi ben de yaptım şarj biraz daha iyi gidiyor sanki, ama 2,89 GB lik güncelleme bende de görünmesine rağmen kullanılamıyor..
Şarj konusunda şunu fark ettim; Uyarlanmış akıllı gece şarjı yaptığımda mesai sonrası (sürekli aynı şekilde kullanıyorum, mesaide çok kullanmam) %60-70 arası oluyordu, ama uyarlanmış gece şarjını kapatınca %70-80 hatta 85 kalıyor.. Tabi bu uzun vadede bu sorun olacaktır elbette ama bu şekilde daha uzun şarj süresi.. Bu arada 24.00 te şarja takıp 08.00 de çıkarıyorum..

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
5 Ocak da güncelleme geldi ve dediğiniz gibi o güncelleme ekranı bende de duruyor. Şarj olarak da bi gelişme yok maalesef. Ne gibi bi çözüm yapacaklar merak ediyorum.

emirhanefe

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ben fatura ile beraber tüketici hakem heyetine başvuru yaptım iade için 5 ocakta güncelleme geldi fakat şarj sorunu aynı yarım gün atiyor atmıyor telefon ekran kapalı iken bile şarj yiyor alsınlar güncellemelerini telefonlarını onların olsun android 10colors 10 da iken 2 gün giden şarj android colors 11 den sonra n eoluysa oldu 547 mgby güncelleme bile işe yaramadı

canko

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
2.89 gb yazan kısım son gelen güncelleme ile toplam coloros 11 in depolama miktarını gösteriyor yani 2.89 luk düzenleme patchi gelmedi