Yardım Reno 4 lite oyunlarda kasma sorunu

tlgdyr

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhaba cihazı alalı 3 gün oluyor fakat diğer telefondan pek farkı yok oyun performansında sırf rahat rahat oynayalim ve tavsiye üzerine aldım ama memnun değilim bus simülatör ultimate oyunu var belki bilirsiniz kasarak oynuyorum. Arkadaş iPhone 6s kullanıyor benden daha rahat oynuyor, sonuç olarak ne yapmalıyım?

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oyun alanında yarış mododuna getirip oyunu açarsanız daha iyi olur normalde 6s 6s plustan daha iyi oyun performansı almalısınız

Upvote 0

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
RENO4 LİTE YAZILIM YÖNÜNDEN SORUNLU BİR CİHAZ.HARD RESET ATMAYI BİLİYORSANIZ ATIN BİLMİYORSANIZ TELİ SIFIRLAYIP DENEYEBİLİRSİNİZ

Upvote 0

canko

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oyunlar da senkronize olması gerekiyor yani, oyunların da güzel yazılması lazım bilindik oyunlar ise ben oynuyorum tüm oyunlarda 60+ fps alıyorum söylediğin kadar ciddi bir sorun varsa ram donanımında sorun vardır.

Upvote 0

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Size bir tavsiyem var. Bende aynı telefonu kullanıyorum. Beni yanlış anlamayın ama telefonu iade edin. Gerçekten başka marka telefon alın. Hiç memnun değilim iade sürecide geçti benim. İlklerde böyle sorun yoktu ondan dolayı pişmanım şuan. Tabi ki sizler daha iyisini bilirsiniz

Upvote 0